VYHRAJ SI KOLO NA ROCK MAXU

RM_elektrokolo-01

V soutěži jste mohli vyhrát poukázky v hodnotě 1.000,- Kč na nákup zboží v prodejně Haibike-Morava v Moravské Nové Vsi a naleštěné elektro kolo Haibike!

A to ještě není všechno, každý soutěžní den jsme přinesli tip na cyklotrasu v našem rockovém kraji.

V pátek 4. června jsme udělali radost Liborovi, který si převzal výhru ze soutěže rádia ROCK MAX – Elektrokolo Haibike. Výhru předával majitel firmy Haibike Morava, pan Daniel Dorica.

1. tip
Na této cyklotrase si budete moct vyzkoušet své nové ELEKTROKOLO.
Začínáme v Moravskosleszském kraji, kde se dá krásně otestovat kolo na náročné cyklotrase, která vstoupila do povědomí jako „Opava Radegast cyklotrack“.

Má délku lehce přes 80km a vede po trase: Opava – Bratříkovice – Vendelín – Jakubčovice – Radůň – Malé Hoštice.

2. tip:
Také tato trasa nás provede krajinou v okolí Opavy. JE IDEÁLNÍ pro vyznavače dlouhých poznávacích projížděk, na kterých je možné otestovat schopnosti své i elektrokola.
Obtížná vyjížďka vede okolo Opavy, měří přes 80 km a vede po trase: Opava – Slavkov – Moravice – Nové Lublice – Mokřinky – Melč – Opava

3. tip
Připravte se NA VÝLET z Moravskoslezského do Olomouckého kraje, který vede z Opavy do Olomouce. Je to středně náročná trasa v délce asi 91 km a vede po trase: Opava – Fulnek – Odry – Potštát – Přáslavice – Olomouc

4. tip
Šternberský okruh: středně těžká trasa pro trekingové nebo horské kolo, vede PO silnici i pěkným terénem, má délku 51,5 km a to všechno na trase: Olomouc – Bystrovany – Sv. Kopeček – Jívová – Domašov – Štarnov – Trusovice – Olomouc

5. tip
Zůstáváme na Olomoucku a opět pojedeme po SILNICI i lehkým terénem. Trasa má délku přes 26 km, převýšení pouhých 60 m, začíná v Čelechovicích na Hané a dál pokračuje: Olšany u Prostějova – Ol.-Slavonín – Ol.-Botanická zahrada – Ol.-Hodolany – Bystrovany – Velká Bystřice.

6. tip
Lehký cyklovýlet Pomoravím na trekingovém, horském NEBO silničním kole, má délku 31,5 km a vede po trase: Olomouc-Hejčín, ČD – Horka n/M – Hynkov – Štěpánov – Chomoutov – Olomouc-Hejčín, ČD.

7. tip
Tato cyklotrasa nás provede Vizovickými a Vsetínskými vrchy, krásným, i když náročnějším TERÉNEM, do kterého se ideálně hodí horské elektrokolo. Má délku necelých 43 km a vede po trase: Vizovice – Pod Janovou horou – Spletený vrch – Chladná studně – Rovně – Klášťov – lovecký zámeček Trubiska – Prlov – Vizovice.

8. tip
Pro opravdové milovníky dlouhých a častých stoupání. Ale máte možnost volby a STAČÍ si vybrat kopce, na které se cítíte. Vhodná i pro trekingová kola. Trasa má délku bezmála 100km a provede vás po trase: Vsetín – Ústí – Leskovec – Kychová – Čertov – Kohútka – Vranča – Na Soláni – Velké Karlovice – Kasárna – Babská

9. tip
Na tuto trasu se vyplatí NABÍT si před jízdou baterii „do plných“, protože na trase „Na Hostýn ze Zlína“ je i pár kopců. Středně těžký výlet má délku 74 km, a vede po trase: Zlín – Prštné – Zboženské rybníky – Žabárna – Rusava – Hostýn – U Tří kamenů – Troják – Kašava – Zlín

10. tip
Cyklovýlet, který vás provede vinnými stezkami až k Novým Mlýnům, je pohodová lehká trasa o délce 65,5 km. Celkové převýšení je pouhých 142 m takže ji v pohodě zvládnete na elektrokole A také třeba na trekingovém kole. Start je Židlochovicích a pak pokračuje po trase: Nosislav – Velké Němčice – Šakvice – Horní nádrž (Mušovská) – Pasohlávky – Vranovice – Židlochovice.

11. tip
Pokud chcete poznávat Jižní Moravu můžete VYRAZIT na výlet z Břeclavi do Mikulova lužními lesy. Lehkou trasu zvládnete i s rodinkou, má délku 40 km a vede z Břeclavi přes Valtickou alej a dál: Lednice – Bulhary – Nové Mlýny – Pavlov – Klentnice do Mikulova.

12. tip
Náš poslední tip na výlet S ROCK MAXEM je do světa vína a pálenek. Středně těžká trasa má délku přes 75,5 km a vede: Podivín – Moravský Žižkov – Dolní Bojanovice – Mutěnice – Čejkovice – Velké Pavlovice – Rakvice – Podivín.

Soutěž probíhala denně od pondělí 17. do pátku 28. května 2021, kdy navíc proběhlo velké finále o elektrokolo.

Hlavní cenou je kvalitní německé Horské elektrokolo Haibike HardNine 4 | 2021

Historicky první expedice, která na elektrokolech objela Českou republiku na kolech HAIBIKE:

04.06.2021 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed