MOVEMBER S ROCK MAXEM

web_mov

I letos by se nemělo zapomenout mluvit o o rakovině prostaty, rizicích, prevenci! Movember vyzývá muže k tomu, aby změnili pomocí kníru svůj vzhled a tím celkově pohled na mužské zdraví.

Že s námi držíte partu, můžete ukázat posíláním fotek nebo se můžete přidat do naší party na movember.com.

České MO brothers zastupuje třeba Oto Balage, Michal Dvořák, Ondřej Havelka, Petr „Kuchta“ Kuchař, Dan Bárta, David Matásek nebo Michal Pavlíček a spousta dalších.

Historie projektu MOVEMBER:

To se v roce 2003 sešla parta chlapíků na jedno v Melbourne v Austrálii. Slovo dalo slovo a na přetřes přišly ženské vnady, a nějak přišlo i na to, že holky samy o sobě dokázaly své vnady prodat i jinak. Totiž použily je jako prostředek pro získání prostředků, ale i informovanosti, o rakovině prsů. A odtud už byl jen krůček k tomu probrat i rakovinu mužských předností. Tedy rakovinu varlat a prostaty. Jenže uznejme, není to tak jednoduché – to se má vážně ukazovat tahle mužská pýcha? I při vědomí toho, že o kvalitách pánové rádi mluví, ale realita bývá… prostě jiná.

A tak došlo na jinou mužskou pýchu – pořádný chlapský knír! Plán to byl jednoduchý: vrátit zpět na scénu knír, spíš jako žert, a přitom udělat něco pro mužské zdraví. Přímo v roce 2003 se ještě nevybraly žádné peníze, ale chlapi, kteří stáli za Mo, zjistili, jak ohromný potenciál má knír k tomu, aby vyprovokoval rozhovor o mužském zdraví.

Prostředky vybrané i letos v České republice putují na nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ, který je zaměřený přímo na podporu boje s rakovinou prostaty a změnu pohledu na zdraví chlapů. Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ poskytuje informace přispívající k podpoře boje proti rakovině prostaty, a vybranými prostředky v rámci kampaně MOVEMBER přímo podporuje tento boj a osvětu v rámci České republiky.

http://www.muziprotirakovine.cz/

Na ROCK MAXu o mužském zdraví mluvil:

Antonín Procházka ml. – herec, režisér

Díky hereckému rodinnému zázemí se od dětství pohybuje po jevištích různých českých divadel a snaží se po nich pohybovat tak, aby pokaždé neupadl a divákům se jeho herectví líbilo. Studoval uměleckou VOŠ ve Zlíně. Vzhledem k velké zálibě v moderní filmové technice se vzdělával ve filmařském oboru. Je spoluzakladatelem filmového studia Eight Circuits Films a půjčovny filmové techniky RentalFilmTech. V současné době se tedy nejvíce věnuje audiovisuální tvorbě jako režisér, kameraman a scénárista. Natočil několik reklamních spotů, videoklipů, dokumentárních filmů, krátkometrážních filmů a česko-japonský celovečerní film Splněný zen dle vlastního scénáře.

představení
o těle a mysli
alternativní medicína
jak se změnil
jak se cítil
jak na to přišel
vzkaz od Tondy

MUDr. Jana Halámková, Ph.D.
Je onkoložkou, absolventkou LF Masarykovy Univerzity v Brně, atestaci složila z vnitřního lékařství a klinické onkologie, absolvovala zahraniční stáže v Paříži, Dijonu,  pracovala  v Institutu Julese Bordeta v Bruselu.  MUDr. Jana Halámková, Ph.D. je autorkou celé řady odborných publikací. V současné době působí jako lékařka Kliniky komplexní onkologické péče Masarykova onkologického ústavu v Brně a odborná asistentka LF Masarykovy Univerzity v Brně.

statistiky

nejčastější důvody k návštěvě lékaře

jak probíhá léčba

co by muži neměli podceňovat

jaká je prevence

vzkaz pro všechny

30.10.2020 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed