HRDINOVÉ ROUŠKUJÍ!

rm-rouska

Rockmaxáci, víme, že máte srdce na pravém místě a nebojíte se ho použít, Proto se na vás obracíme s prosbou o „Rouškovou pomoc“.

U budovy rádia ROCK MAX ve Zlíně (adresa: U hřiště 400, Mladcová) jsme zřídili sběrné místo, nakterém nám můžete nechat vlastnoručně vyrobené bavlněné, nebo profesionální, ochranné roušky, abychom společně pomohli potřebným.

Takto získané roušky za vás obratem předáme složkám a kolektivům, o kterých víme, že se bez nich neobejdou a mají rouškovou nouzi. A zanechte nám na sběrném místě také vzkaz, abychom věděli komu máme za rádio ROCK MAX poděkovat.

Roušky sbíráme ve dnech:
Po – Pá v čase 9 – 18
So v čase 9 – 18
Ne v čase 9 – 18

Pokud to máte do Zlína daleko, můžete využít služby České pošty, která od 19.3.2020 zásilky s rouškami přepravuje zdarma.

Parametry zásilky viz. web České pošty:
- zásilka bude v průhledném obalu,
- zásilka musí být označena poznámkou „ROUŠKY“,
- adresa adresáta i poznámka musí být na zásilce umístěny a připevněny tak, aby byly čitelné a umožňovaly běžnou manipulaci se zásilkou po celou dobu přepravy (např. samolepící štítek),
- pokud bude mít zásilka rozměry: délka nejvýše 35,3 cm, šířka nejvýše 25 cm a tloušťka nejvýše 2 cm, bude možné zásilku vložit do běžné domovní schránky,
- maximální rozměry zásilky mohou být: délka nejvýše 240 cm a součet všech jejích tří rozměrů nesmí přesahovat 300 cm,
- zásilka musí být podána na přepážce pošty, nikoli vhozena do poštovní schránky.
S ohledem na současný maximální důraz na minimální kontakt mezi obyvatelstvem budou zásilky zasílány jako obyčejné zásilky, které je možné doručit vložením do domovní schránky (rozměry maximálně 35,3 x 25 x 2 cm) nebo doručením bez nutnosti stvrzení převzetí zásilky. Vzhledem k použitému druhu služby (obyčejná zásilka) není ČP odpovědná za škodu vzniklou ztrátou, poškozením nebo úbytkem obsahu zásilky.


HRDINOVÉ ROUŠKUJÍ I NA FACEBOOKU

Kvůli snížení rizika nákazy koronavirem musíme nosit roušky, ale pro Rockmaxáky to není žádný problém. Podívej se jak vám to sluší a jestli ještě v galerii nejsi, vyfoť se a UKAŽ SE NÁM.

Galerii najdeš na našem facebooku.

SPOLEČNĚ TO DÁME!

20.03.2020 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed