ROZHOVORY BCRZ 2019

bcrz

S blížícím se 49. ročníkem Barum Czech Rally Zlín postupně odchytíme a vyzpovídáme mnoho jezdců, aby nám řekli jak se na Barumku těší, co je u nich nového nebo jaké jsou u nich ambice.

Jan Talaš

Jemu samotnému fousy pomálem nerostou, ale mezijeho nejoblíběnější kapely patří ZZ TOP. I o tom byla řeč s Janem Talašem, který už dlouho patří mezi největší talenty české rallye. Jak se těší na BRCZ? Líbí se mu městká RZ? Vše najdete v rozhovoru.

Pusť si rozhovor – Jan Talaš

Jan Kopecký

Představovat Jana Kopeckého, sedminásobného vítěze Barum Czech Rally, určitě není třeba. Přijel si pro osmou výhru? A přijímá roli největšího favorita závodu? A jak je to s jeho trénováním? I na to odpověděděl v rozhovoru pro ROCK MAX.

Pusť si rozhovor – Jan Kopecký

Adam Lahola

Adam Lahola určitě nepatří mezi aspiranty na titul z letošní Barumky. Je totiž tím prototypem jezdce, pro kterého je rallye především zábava. Letos pojede BRCZ podruhé, kam tedy sahají ambice amatérského týmu ze Zlína, který si účastí v rallye „plní své sny“? A pokud ho budete chtít na trati identifikovat, nezapomeňte, že na svém voze veze logo ROCK MAX a MOTOKECY.

Pusť si rozhovor – Adam Lahola

Miroslav Jakeš

Miroslav Jakeš na loňské Barumce přišel o podiové umístění v poslední RZ, když ho o pouhé tři desetiny vteřiny porazil Dani Sordo. Letos by určitě rád na bednu. Jak tedy pojede? Co říká na téma diváci a bezpečnost? To vše najdete v rozhovoru.

Pusť si rozhovor – Miroslav Jakeš

Ondřej Bisaha

Prvním z celé plejády jezdců byl Ondřej Bisaha, se kterým jsme si povídali nejen o jeho ambicích na Barumce, ale třeba jaké to je jet Rallye MonteCarlo nebo jaké jsou pocity jezdce, kterému „pod zadkem“ hoří auto.

Pusť si rozhovor – Ondřej Bisaha

13.08.2019 | patří do: MOTO, ROCK MAX

Comments Closed