30l PALIVA OD ROCK MAXU (4. kolo)

Bez na´zvu-1

Rockmaxáci, máme pro vás opět oblíbenou soutěž o 30l paliva do vašeho motorového miláčka!

Sledujte každý den ráno tento článek, kde vám od pondělí 24.6.2019 do pátku 28.6.2019 budeme přinášet části textu, které budete potřebovat pro páteční finále, ve kterém se bude přímo ve vysílání soutěžit o 30l benzínu nebo nafty, které si výherce může načerpat na vybrané čerpací stanici společnosti ALITRON.CZ.

V pátek 28.6.2019 mezi 14.-15. hodinou vám ve vysílání rádia ROCK MAX poradíme co udělat, abyste se mohli zapojit do prvního finále soutěže o 30l paliva.

Více na webu ALITRON.CZ

ČTVRTÉ KOLO 24. – 28. 6. 2019

Pondělí:

Kvalita PHM na čerpacích stanicích ALITRON CZ je kromě ČOI (zápis z kontroly červen 2019 – ke stažení ZDE) a Celního úřadu kontrolována také nezávislými laboratořemi.

Úterý:

Čerpací stanice Lípa
Čerpací stanice Vizovice

Středa:

Čerpací stanice Zlín SUS
Čerpací stanice Bojkovice

Čtvrtek:

Čerpací stanice Zlín – Rybníky
Čerpací stanice Držková

Pátek:

Čerpací stanice Želechovice
Čerpací stanice Neubuz

TŘETÍ KOLO 17. – 21. 6. 2019

Pondělí:

ALITRON CZ je českým dodavatelem a zajišťuje zákaznický servis se zavedeným systémem dodávek francouzského paliva ETS.

Úterý:

Kvalitní francouzské závodní automobilové 102-oktanové benzíny ETS DODÁVÁ Alitron CZ také špičkám našeho motoristického sportu

Středa:

V rámci Barum Czech Rally používaly KVALITNÍ závodní benzíny ETS například vítěz a Mistr ČR Jan Kopecký, Mistr Evropy Alexey Lukyanuk a celkem 7 závodníků, kteří dojeli v první desítce celkového pořadí.

Čtvrtek:

ŠKODA Motorsport, SUBARU CZECH DUCK racing, ORSÁK Rallye Sport, AT Motorsport – Antonín Tlusťák, Radek MIFKA, K.I.T. RACING CS, JM racing, LOCAR, APID jezdí na ZÁVODNÍ BENZÍNY ETS

Pátek:

Francouzská paliva ETS splňují nejnáročnější požadavky dnešních vysoce namáhaných motorů. Zvýšený obsah oxidů, znamená snížení teploty ve spalovacím prostoru, potažmo zvýšení jmenovitého výkonu a zároveň snížení opotřebení motoru. Benziny obsahují složku pro větší energii a pro rychlejší prohoření paliva. Velkou výhodou, mluvící ve prospěch francouzského výrobce a českého dodavatele, firmy Alitron.cz je zákaznický servis se zavedeným systémem dodávek paliva.

DRUHÉ KOLO 10. – 14. 6. 2019

Pondělí:

MAGAZÍN RALLY, si udržuje na českém trhu své nezastupitelné místo i úzkou spoluprací s organizátory českých soutěží.

Úterý:

Na stránkách Magazínu Rally najdete VŠE O RALLY. Nechybí ani populární Dakar nebo světový seriál RX v rallykrosu. Nově v něm dostanou prostor informace pro fanoušky motokár, rallykrosu a také autokrosu.

Středa:

Pravidelně uveřejňuje oficiální mapy soutěží mistrovství České republiky a závodů Rallysprint Série. Aktivně napomáhá „bezpečnostní“ osvětě diváků. A příslíbeno je pokračování oblíbených portrétů žen a dívek, které vídají fanoušci na SOUTĚŽÍCH.

Čtvrtek:

Redakce se snaží, aby si čtenář v každém čísle přišel na „své“ A dozvěděl se VŽDY NĚCO NAVÍC. To i v dnešní elektronické době vnímá i řada skalních čtenářů a neustále zachovávají magazínu svou přízeň.

Pátek:

Časopis Rally je v Česku distribuován výhradně společností PNS. Kromě této možnosti zajišťuje redakce distribuci přímo na jednotlivých soutěžích českého šampionátu, NAJDETE ho U DOBRÝCH PRODEJCŮ a na místních čerpacích stanicích.

PRVNÍ KOLO 3. – 7. 6. 2019

Pondělí:

Společnost Alitron dlouhodobě spolupracuje přímo s rafinérií Slovnaft a dováží prémiová PALIVA přímo od výrobce.

Úterý:

Bezolovnaté automobilové benziny OD SPOLEČNOSTI SLOVNAFT jsou vysoce kvalitní a jsou přizpůsobeny vlastnostem tradičních karburátorových motorů, nejnovějších zážehových motorů s přímým vstřikováním i motorů přeplňovaných.

Středa:

Paliva s nízkým obsahem síry dodávaná PRO ALITRON zabezpečují maximální omezení tvorby usazenin a celkově dlouhodobou životnost motoru. Motorové nafty ve špičkové kvalitě v mnohých parametrech převyšují technické požadavky evropských a českých norem. U prémiových paliv Slovnaft Drive výrobce zaručuje nejméně o 5% nižší spotřebu oproti běžným palivům.

Čtvrtek:

Nafta Drive Diesel se vyznačuje bezproblémovou startovatelností při velmi nízkých teplotách až do -32 stupňů. TO JE velká rezerva, protože pro splnění normy je dostatečných -20 stupňů.

Pátek:

Pohonné hmoty od společnost Alitron to je LAHŮDKA PRO pro všechna AUTA.

28.06.2019 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed