30L PALIVA OD ROCK MAXU

aliron2019

Chcete svému motoru dopřát ten lahodný pocit ze 30 litrů kvalitního paliva?

Tak od 25. listopadu až do 13. prosince, vždy od pondělí do pátku sledujte pozorně vysílání rádia ROCK MAX a až uslyšíte tento signál:

Poznačte (klidně na naši kartičku) v kolik hodin to bylo a své záznamy pečlivě uschovejte.
V pátek odpoledne po 16. hodině je budete potřebovat, abyste se dostali do finále soutěže o 30 litrů paliva od ROCK MAXu. 30l benzínu nebo nafty si výherce může načerpat na vybrané čerpací stanici společnosti ALITRON.CZ

Prodejní místa

Čerpací stanice Lípa

Čerpací stanice Vizovice

Čerpací stanice Zlín SUS

Čerpací stanice Bojkovice

Čerpací stanice Zlín – Rybníky

Čerpací stanice Držková

Čerpací stanice Želechovice

Čerpací stanice Neubuz

O společnosti ALITRON CZ

V síti ALITRON CZ je v prodeji kvalitní nafta! O tom se můžete přesvědčit i díky poslednímu ATESTu (říjen 2019 – ke stažení ZDE). Kvalita PHM na čerpacích stanicích ALITRON CZ je kromě ČOI (zápis z kontroly červen 2019 – ke stažení ZDE) a Celního úřadu kontrolována i nezávislými laboratořemi. Už dvacátou sezonu společnost vydává také populární motoristický časopis pro příznivce rallysportu RALLY magazín. Už historicky je Alitron CZ jedním z největších prodejců benzinu do závodních speciálů značky ETS. K jeho odběratelům patří i stáj Škoda Motorsport. Proto také vznikl slogan „Tankujte s mistry“. S označením DRIVE se jedná o plně aditivovaná prémiová paliva překračující parametry ČSN.

Více zde: http://www.alitron.cz/

09.12.2019 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed