ROCK MAX 12 – hlasování

kapela

Máme 12 finalistů!
Na facebookové události můžete hlasovat pro dvanáctku finalistů v soutěži ROCK MAX 12! První tři kapely mají jistou účast na festivale Masters of Rock 2018, vítěz navíc natočení singlu v profi studiu. Kapela na 4. místě dostane sud 50l piva ROCK MAX 12, na 5. místě sud 30l a na 6. místě sud 20l. Všech dvanáct finalistů má už teď jisté dárkové balení 6-ti druhů piv Pivovaru Hrádek – Slavičín, který pro nás vaří pivní speciál ROCK MAX 12.

ROCK MAXova 12, soutěž pro tuzemské rockové a metalové kapely se vrací! Chcete o sobě dát vědět? Tak se ukažte světu. Abychom vás zařadili do soutěže je nutné, abyste měli natočený videoklip k vlastní písni. Tento klip vás bude reprezentovat v soutěži, kterou pořádá rádio ROCK MAX, ale rozhodovat budou vaši fanoušci! Pro tři nejlepší máme zajištěnu účast na festivalu Masters Of Rock 2018! Pro vítěze navíc natočení singlu v profi studiu a chystáme i další zajímavé ceny.

Do ROCK MAXovy 12 se může přihlásit fungující hudební skupina (interpret), která má natočený videoklip k vlastní písni a v případě výhry je schopna odehrát požadovaný koncertní set. Přihlašování kapel probíhá v termínu od 5. února do 14. března 2018 na e-mailu: kapela@rockmax.cz. Zasláním přihlášky kapela souhlasí s pravidly soutěže a potvrzuje, že všichni zúčastnění jsou s nimi seznámeni. Od 15. března do 15. dubna 2018 proběhne hlasování fanoušků na facebooku rádia ROCK MAX a o konečném pořadí rozhodne přízeň fanoušků jednotlivých kapel (interpretů).

Provozovatel soutěže Radio Zlín Media, s. r. o. (dále jen provozovatel) si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoliv změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika a závazky související s výhrami v soutěži. Provozovatel si vyhrazuje právo do výsledků hlasování dle svého uvážení zasáhnout tak, aby nedocházelo k poškození kvality soutěže, dobrého jména a prestiže programu rádia ROCK MAX. Podrobná pravidla všech soutěží jsou uvedena zde.

PARTNEŘI SOUTĚŽE

15.03.2018 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed