NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

jobs

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


RI OKNA ve Zlíně přijmou obchodního referenta/referentku. Požadujeme středoškolské vzdělání nejlépe stavebního směru, pokročilou znalost MS OFFICE, samostatnost, komunikativnost, praxe v oboru výhodou. Více informací na www.ri-okna.cz

Společnost Jacobs Douwe Egberts z Valašského Meziříčí hledá kolegy a kolegyně na pozici Seřizovač. Nabízíme měsíční plat až 28 tisíc a další benefity. Chcete se dovědět více o práci která voní kávou? Volejte 734 422 272.

Ivos Zlín přijme prodejce a vedoucího prodeje vozů Subaru. Nabízíme dobré platové podmínky, 13. plat, nástupní bonus 15 000 Kč, služební auto, telefon a možnost dalšího pracovního růstu. Nástup možný ihned. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz sk. B, bezúhonnost, flexibilitu a pracovní nasazení. Zájemci zasílejte životopis vč. foto na subaru@ivoszlin.cz. Info na telefonu 603 873 201.

Chcete udělat ve svém životě změnu? Rádi byste pracovali pro úspěšnou a ekonomicky stabilní společnosti? Zkuste to s námi! Společnost Austin Detonator sídlící ve Vsetíně v Jasenicích hledá do zkušených týmů manuálně zručné a pečlivé zaměstnance na pozici Operátorka výroby (výbušninářská dělnice). Dále hledáme zaměstnance na pozice Strojírenský dělník, Vývojový konstruktér – strojař. Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů. Bližší informace na www.austin.cz. Email: personalinfo@austin.cz.

Společnost Fatra Napajedla hledá do svého týmu elektrikáře a dispečera energetických zařízení pro zařízení vysokého napětí. Nabízíme možnost zacvičení v údržbě zařízení vysokého napětí , školení a kurzy v rámci získání vyšší odborné kvalifikace. Dále přijmeme plastikáře k obsluze výrobních linek a dělníky skladu. Nabízíme širokou škálu firemních benefitů. Více informací na telefonu 577 502 225 nebo na www.fatra.cz

Společnost Hyundai Motor Zlín přijme prodejce vozů na své prodejny ve Zlíně a Uherském Hradišti. Očekáváme solidní vystupování, komunikativnost, praxe v oboru výhodou. Životopisy zasílejte na email: recepce@hyundaizlin.cz.

Společnost AS- INTEGRATED s.r.o. v Uh. Brodě Hledá nové kolegy na tyto juniorské pozice: IT specialistu, Mechatronika, Elektrospecialistu, Konstrukétra.
http://www.asintegrated.cz/pracovni-prilezitosti.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.
13.02.2018 | patří do: top

co ty na to?

Napište komentář

Musíte být přihlášeni, abyste mohli komentovat.