EURO BIKE FEST 2018

eurobikefest

Spousta hudby, tisíce motorek, kaskadérská vystoupení a adrenalinové sporty – to všechno chystá na návštěvníky Euro Bike Fest, největší český motofestival. Jubilejní DESÁTÝ ročník této jedinečné akce vypukne poslední květnový víkend v jihomoravských Pasohlávkách. Jako každý rok se sjede na 10 000 návštěvníků strávit společný víkend v duchu motta festivalu: MOTORCYCLES , EXTREME SPORTS AND ROCK&ROLL.

Kromě tisíců motorek a koncertů kapel jako Dymytry, Horkýže Slíže, Tanja nebo Traktor se mohou návštěvníci těšit také na netradiční sportovní disciplíny Zombie Run, zápasy v Muay Thai a profi boxu, vodní sporty či na vystoupení kaskadérů a poledance tanečnic. Euro Bike Fest (EBF) je největším festivalem svého druhu v ČR. Letošní desátý ročník se koná od 24. do 27. května v jihomoravském rekreačním areálu ATC Merkur Pasohlávky. Každý rok za nabitým programem přijíždí okolo 10 000 fanoušků z ČR a okolních evropských států.

Nezáleží, jestli přijedete na motorce, autem, na kole, nebo přijdete pěšky. Program je takový, aby si každý přišel na své. Aktuální informace na: www.eurobikefest.cz

Na ROCK MAXu pro vás v rámci Jarní Maxihry máme vstupenky! Chyťte si je ve vysílání.

30.04.2018 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed