30l PALIVA OD ROCK MAXU (4. kolo)

Bez na´zvu-1

Rockmaxáci, máme pro vás 4. kolo soutěže o 30l paliva do vašeho motorového miláčka!

Sledujte každý den ráno tento článek, kde vám od pondělí 29.10.2018 do pátku 2.11.2018 budeme přinášet části textu, které budete potřebovat pro páteční finále, ve kterém se bude hrát o 30l benzínu nebo nafty, které si výherce může načerpat na vybrané čerpací stanici společnosti ALITRON.CZ.

V pátek 2.11.2018 mezi 14.-15. hodinou vám ve vysílání rádia ROCK MAX poradíme co udělat, abyste se mohli zapojit do finále soutěže o 30l paliva.

ČTVRTÉ KOLO 29.10. – 2. 11. 2018

Pondělí:

ČERPACÍ STANICE Alitron najdete na 8 místech ve Zlínském kraji: Čerpací stanice LípaČerpací stanice Vizovice, Čerpací stanice Zlín SUS, Čerpací stanice Bojkovice, Čerpací stanice Zlín – Rybníky, Čerpací stanice Držková, Čerpací stanice Želechovice, Čerpací stanice Neubuz

Úterý:
Na čerpacích stanicích ALITRON si motoristé mohou zakoupit také motoristický speciál, Magazín Rally

Středa:
KVALITNÍ PALIVO si na čerpacích stanicích Alitron můžete načerpat za velice příznivé ceny. Aktuální ceník najdete na www.alitron.cz

Čtvrtek:
PRO vaše motory dováží společnost Alitron CZ kvalitní paliva s označením DRIVE. Jedná se plně aditivovaná prémiová paliva překračující parametry ČSN.

Pátek:
Právě jste se zařadili mezi MOTORISTY, kteří ví, že kvalitní paliva najdete na čerpacích stanicích Alitron, kterých je ve Zlínském kraji celkem 8.

TŘETÍ KOLO 29.10. – 26. 10. 2018

Pondělí:
HVĚZDY motoristického sportu používají francouzské závodní automobilové 102-oktanové benzíny ETS.

Úterý:
Na letošní BARUM RALLY používaly benzíny ETS: vítěz a Mistr ČR Jan Kopecký, Mistr Evropy Alexey Lukyanuk a celkem 7 závodníků, kteří dojeli v první desítce celkového pořadí.

Středa:
ŠKODA Motorsport, SUBARU CZECH DUCK racing, ORSÁK Rallye Sport, AT Motorsport – Antonín Tlusťák, Radek MIFKA, K.I.T. RACING CS, JM racing, LOCAR, APID JEZDÍ na benzíny ETS

Čtvrtek:
NA benzíny ETS reagují uživatelé velmi kladně také z těchto důvodů:
- odpovídají předpisu 98 FIA Mezinárodní automobilové federace
- jsou nabízeny jak pro motory s turbodmychadlem, tak i pro atmosférické motory
- benziny jsou odzkoušeny, odsouhlaseny a schváleny státní zkušebnou v ČR a SR
- jsou dodávány v sudech po 53 litrech
- je možné si je vyzvednou ve skladě ve Zlíně, případně Alitron.cz zajistí dopravu (není v ceně benzinu!)

Pátek:
PALIVO ETS je francouzská novinka, splňující nejnáročnější požadavky dnešních vysoce namáhaných motorů. Zvýšený obsah oxidů, znamená snížení teploty ve spalovacím prostoru, potažmo zvýšení jmenovitého výkonu a zároveň snížení opotřebení motoru. Benziny obsahují složku pro větší energii a pro rychlejší prohoření paliva. Velkou výhodou, mluvící ve prospěch francouzského výrobce a českého dodavatele, firmy Alitron.cz je zákaznický servis se zavedeným systémem dodávek paliva.

DRUHÉ KOLO 15. – 19. 10. 2018

Pondělí:
MAGAZÍN RALLY, který v roce 2019 oslaví 20. výročí, si udržuje na českém trhu své nezastupitelné místo i úzkou spoluprací s organizátory českých soutěží.

Úterý:
Zkušený redakční tým Magazínu Rally se snaží skloubit KVALITNÍ zpravodajství s exkluzivními reportážemi ze zákulisí českých i světových týmů.

Středa:
Pravidelně uveřejňuje oficiální mapy soutěží mistrovství České republiky a závodů Rallysprint Série. Tyto INFORMACE slouží také k „bezpečnostní“ osvětě diváků.

Čtvrtek:
PRO čtenáře se snaží přidat do každého čísla něco navíc a tím si udržuje jejich přízeň i v době elektronických médií.

Pátek:
FANOUŠKY RALLY spojuje Magazín Rally.

PRVNÍ KOLO 8. – 12. 10. 2018

Pondělí:
Společnost ALITRON dlouhodobě spolupracuje přímo s rafinérií Slovnaft a DOVÁŽÍ prémiová paliva přímo od výrobce.

Úterý:
Bezolovnaté automobilové benziny společnosti Slovnaft jsou vysoce KVALITNÍ a jsou přizpůsobeny vlastnostem tradičních karburátorových motorů, nejnovějších zážehových motorů s přímým vstřikováním i motorů přeplňovaných.

Středa:
PALIVA s nízkým obsahem síry zabezpečují maximální omezení tvorby usazenin a celkově dlouhodobou životnost motoru. Motorové nafty ve špičkové kvalitě v mnohých parametrech převyšují technické požadavky evropských a českých norem. U prémiových paliv Slovnaft Drive výrobce zaručuje nejméně o 5% nižší spotřebu oproti běžným palivům.

Čtvrtek:
Nafta Drive Diesel se vyznačuje bezproblémovou startovatelností při velmi nízkých teplotách až do -32 stupňů, přitom PRO splnění normy je dostatečných -20 stupňů.

Pátek:
Společnost Alitron to je záruka kvalitních pohonných látek pro VAŠE AUTA.

31.10.2018 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed