30l PALIVA OD ROCK MAXU (3. kolo)

Bez na´zvu-1

Rockmaxáci, máme pro vás 3. kolo soutěže o 30l paliva do vašeho motorového miláčka!

Sledujte každý den ráno tento článek, kde vám od pondělí 22.10.2018 do pátku 26.10.2018 budeme přinášet části textu, které budete potřebovat pro páteční finále, ve kterém se bude hrát o 30l benzínu nebo nafty, které si výherce může načerpat na vybrané čerpací stanici společnosti ALITRON.CZ.

V pátek 26.10.2018 mezi 14.-15. hodinou vám ve vysílání rádia ROCK MAX poradíme co udělat, abyste se mohli zapojit do finále soutěže o 30l paliva.

TŘETÍ KOLO 22. – 26. 10. 2018

Pondělí:
HVĚZDY motoristického sportu používají francouzské závodní automobilové 102-oktanové benzíny ETS.

Úterý:
Na letošní BARUM RALLY používaly benzíny ETS: vítěz a Mistr ČR Jan Kopecký, Mistr Evropy Alexey Lukyanuk a celkem 7 závodníků, kteří dojeli v první desítce celkového pořadí.

DRUHÉ KOLO 15. – 19. 10. 2018

Pondělí:
MAGAZÍN RALLY, který v roce 2019 oslaví 20. výročí, si udržuje na českém trhu své nezastupitelné místo i úzkou spoluprací s organizátory českých soutěží.

Úterý:
Zkušený redakční tým Magazínu Rally se snaží skloubit KVALITNÍ zpravodajství s exkluzivními reportážemi ze zákulisí českých i světových týmů.

Středa:
Pravidelně uveřejňuje oficiální mapy soutěží mistrovství České republiky a závodů Rallysprint Série. Tyto INFORMACE slouží také k „bezpečnostní“ osvětě diváků.

Čtvrtek:
PRO čtenáře se snaží přidat do každého čísla něco navíc a tím si udržuje jejich přízeň i v době elektronických médií.

Pátek:
FANOUŠKY RALLY spojuje Magazín Rally.

PRVNÍ KOLO 8. – 12. 10. 2018

Pondělí:
Společnost ALITRON dlouhodobě spolupracuje přímo s rafinérií Slovnaft a DOVÁŽÍ prémiová paliva přímo od výrobce.

Úterý:
Bezolovnaté automobilové benziny společnosti Slovnaft jsou vysoce KVALITNÍ a jsou přizpůsobeny vlastnostem tradičních karburátorových motorů, nejnovějších zážehových motorů s přímým vstřikováním i motorů přeplňovaných.

Středa:
PALIVA s nízkým obsahem síry zabezpečují maximální omezení tvorby usazenin a celkově dlouhodobou životnost motoru. Motorové nafty ve špičkové kvalitě v mnohých parametrech převyšují technické požadavky evropských a českých norem. U prémiových paliv Slovnaft Drive výrobce zaručuje nejméně o 5% nižší spotřebu oproti běžným palivům.

Čtvrtek:
Nafta Drive Diesel se vyznačuje bezproblémovou startovatelností při velmi nízkých teplotách až do -32 stupňů, přitom PRO splnění normy je dostatečných -20 stupňů.

Pátek:
Společnost Alitron to je záruka kvalitních pohonných látek pro VAŠE AUTA.

23.10.2018 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed