VÍTĚZNÝ ÚNOR NA ROCK MAXU – TITANIC

titanic_promo

Ještě stále nekončíme! Do koncertů jsme v únoru opravdu zapáleni a máme tady další lístky! V sobotu 25. února zahraje legendární Titanic ve vsetínském klubu Tři Opice. Za bicími navíc můžete vidět Martina Marthuse Škaroupku, který hraje také v Cradle of Filth a Masterplan. O lístky budeme hrát na našem facebooku, takže kdo není ještě fanoušek, šup tam.

Ve vysílání si naopak budete moci chytit lístky na koncert skupiny Katapult v čele s Oldou Říhou, kteří vyrazili na celoroční turné Kladivo na život. Kapela slibuje strhující show a vy se o tom můžete přesvědčit 24. února v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně.

Snad nebudete namítat, že to už nepatří do února, ale máme nějaké volňásky na Horkýže Slíže ve Valašském Meziříčí (4. 3.)

Začali jsme už koncem ledna, kdy jsme vám rozdali vstupenky na Hammerfall (Zlín – 3.2.2017)! Kapela v rámci aktuálního turné představuje kousky z poslední desky, která vyšla koncem listopadu a jmenuje se Built To Last. Na turné je doprovází Gloryhammer a Lancer. Přinesli jsme vám také vstupenky na brněnský koncert Debustrol, Unholy Ones a Forrest Jump. Potkali jsme se spolu na skvělém koncertě skupiny Škwor, kteří jedou turné ke své poslední desce, ve Valašském Meziříčí. A poslali jsme vás na koncert Sonata Arctica ve zlínském Masters of Rock Café.

14.02.2017 | patří do: ROCK MAX, top

co ty na to?

Napište komentář

Musíte být přihlášeni, abyste mohli komentovat.