ROCKOVÉ VLASY PRO DĚTSKÝ A ŽENSKÝ ÚSMĚV

vlasy_web

Věnujte kus svých vlasů pro dobrou věc!
Že společně umíme pomoci dobré věci víme z minulých let, kdy jsme sbírali řetězy, udělali bazárek rockových rarit, stali se dárci kostní dřeně, .. a teď hledáme vlasaté rockery a rockerky, kteří poskytnou kus svých vlasů našemu projektu „Rockové vlasy pro dětský a ženský úsměv.“ Takto získané vlasy předáme kadeřnickému salonu Dlouhovláska, kde je použijí na výrobu paruk pro ženy a děti po nemoci, kvůli které přišly o vlasy.

Salon Dlouhovláska spolupracuje s nadačním fondem Šance onkoláčkům, který materiálně a finančně pomáhá dětem s vrozenými vadami, dětem s vážným onemocněním a dětem v onkologické léčbě a 2 roky po jejím ukončení.

Jak se dají vlasy darovat a kde se bude stříhat?

Kadeřnice z Dlouhovlásky stříhaly ve stanu rádia ROCK MAX na festivalu Masters Of Rock ve Vizovicích od 13. do 15.7.
Můžete si vlasy nechat ostříhat ve svém kadeřnictví a prameny svázané gumičkou (nebo cop) poslat na adresu: rádio ROCK MAX, Mladcová 400, 76001 Zlín. V tomto případě uvítáme vaše fotky před a po ostříhání.
Nebo můžete využít stříhání zdarma, které proběhne v prostorách rádia ROCK MAX. O termínu vás budeme včas informovat.

Pro darování je ideální délka ustřiženého pramene vlasů v délce 35 – 40cm, ale je možné věnovat i 25cm (vhodné pro výrobu krátkých paruk pro děti).

Kdo chcete podpořit dobrou věc, vykouzlit opět dětem a ženám na tváři jejich úsměv, ozvěte se nám na studio@rockmax.cz a vše potřebné domluvíme.

Naše heslo je: „Rockové vlasy pro dětský a ženský úsměv.“


Můžete se podívat, jak jsme stříhali na festivalu Masters of Rock 2017:

03.07.2017 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed