NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Společnost Hyundai Motor Zlín přijme prodejce vozů na své prodejny ve Zlíně a Uherském Hradišti. Očekáváme solidní vystupování, komunikativnost, praxe v oboru výhodou. Životopisy zasílejte na email: recepce@hyundaizlin.cz.

Jsme jeden tým sdílející stejné cíle. Přidejte se k nám.
Společnost Moravia Cans v Bojkovicích nabízí náborový bonus 15.000 Kč pro nové kolegy do výroby na pozice Seřizovač, Elektrikář a Pracovnice paletizace!
Nabízíme: Cafeterii firemních benefitů, roční bonusy, odměny za pracovní a životní jubilea a mnoho dalšího. Navíc se s Vámi budeme rádi potkávat na firemních akcích jako jsou dětský den, nebo vánoční večírek.

Pro více informací volejte: +420 778 775 195 nebo navštivte webové stránky www.moraviacans.cz.


Tiskárna Graspo CZ, výrobce knih, brožur, katalogů, časopisů, diářů a kalendářů a významný zaměstnavatel ve Zlínském kraji, hledá do svého týmu nové kolegy a kolegyně na pozice:
- Strojmistr seřizovač knihařských strojů
- DTP operátor
- Pracovnice do knihárny
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity. Více informací najdete na našem webu: www.graspo.com/kariera. V případě zájmu o některou z těchto pozic nás kontaktujte na tel. 577 606 112 nebo pošlete svůj životopis na e-mail: kariera@graspo.com. Staňte se i Vy součástí úspěšné tiskárny Graspo CZ a pojďte s námi vyrábět knihy pro celý svět.

Společnost AS- INTEGRATED s.r.o. v Uh. Brodě Hledá nové kolegy na tyto juniorské pozice: IT specialistu, Mechatronika, Elektrospecialistu, Konstrukétra.
http://www.asintegrated.cz/pracovni-prilezitosti.

IVOS Zlín, prodejce vozů Subaru, Honda a Mazda přijme do trvalého pracovního poměru účetní. Podmínky – znalost podvojného účetnictví, praxe v oboru. Nástup možný ihned. Informace na telefonu 603 873 203.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.
12.06.2017 | patří do: top

co ty na to?

Napište komentář

Musíte být přihlášeni, abyste mohli komentovat.