NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Hledáme nové kolegy do týmu! Firma Wicke CZ, zabývající se výrobou pogumovaných kol, hledá do svého týmu kolegy na pozici – obsluha CNC stroje,
gumař-lisař a další. Atraktivní finanční ohodnocení, 13. plat, příspěvek na stravování, bonus program. Zájemci se mohou hlásit na tel.: +420 725 970 249 nebo na e-mailu weberova@wicke-cz.com

Firma RONELT, firma s tradicí od roku 1991, se sídlem v areálu bývalého družstva v Želechovicích nad Dřevnicí, přijme do trvalého pracovního poměru pracovníky do provozu kovovýroby. Jedná se o pozice v dělnické profesi pro základní zámečnické práce, případně obsluhu strojů. Vyučení v oboru případně svářečský průkaz vítán, ale není podmínkou. Slušné platové ohodnocení, perspektivní zaměstnání. Možnost profesního a platového růstu, čerpání zaměstnaneckých bonusů. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 602 50 44 11, pan Kedroň.

Společnost Ton hledá nové zaměstnance do Bystřice pod Hostýnem, kde už více než 150 let vyrábí židle a stoly nejvyšší kvality. Čeká Vás pěkná práce se dřevem, která Vás bude bavit. Plat 18.000 – 25.000 Kč měsíčně. Více informací na www.ton.eu/kariera.

Společnost Fatra Napajedla hledá do svého týmu elektrikáře a dispečera energetických zařízení pro zařízení vysokého napětí. Nabízíme možnost zacvičení v údržbě zařízení vysokého napětí , školení a kurzy v rámci získání vyšší odborné kvalifikace. Dále přijmeme plastikáře k obsluze výrobních linek a dělníky skladu. Nabízíme širokou škálu firemních benefitů. Více informací na telefonu 577 502 225 nebo na www.fatra.cz

Společnost Hyundai Motor Zlín přijme prodejce vozů na své prodejny ve Zlíně a Uherském Hradišti. Očekáváme solidní vystupování, komunikativnost, praxe v oboru výhodou. Životopisy zasílejte na email: recepce@hyundaizlin.cz.

Jsme jeden tým sdílející stejné cíle. Přidejte se k nám.
Společnost Moravia Cans v Bojkovicích nabízí náborový bonus 15.000 Kč pro nové kolegy do výroby na pozice Seřizovač, Elektrikář a Pracovnice paletizace!
Nabízíme: Cafeterii firemních benefitů, roční bonusy, odměny za pracovní a životní jubilea a mnoho dalšího. Navíc se s Vámi budeme rádi potkávat na firemních akcích jako jsou dětský den, nebo vánoční večírek.

Pro více informací volejte: +420 778 775 195 nebo navštivte webové stránky www.moraviacans.cz.


Společnost AS- INTEGRATED s.r.o. v Uh. Brodě Hledá nové kolegy na tyto juniorské pozice: IT specialistu, Mechatronika, Elektrospecialistu, Konstrukétra.
http://www.asintegrated.cz/pracovni-prilezitosti.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.
16.10.2017 | patří do: top

co ty na to?

Napište komentář

Musíte být přihlášeni, abyste mohli komentovat.