NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Tradiční výrobce uzenin, společnost MP Krásno, hledá pracovníky na dělnické pozice do výroby, řezníky, dále elektrikáře, údržbáře, seřizovače, řidiče a autoelektrikáře.

Jako benefity nabízíme :
- 13. a 14. plat
- příspěvek na stravu
- příspěvek na penzijní pojištění
- rekondiční pobyty
- bezúročné půjčky
- vnitropodniková síť T-Mobile
- zaměstnanecké balíčky
- dovolená navíc
- odměna za odpracované roky
- odměna při životním jubileu

Více informací na http://www.krasno.cz/o-firme/nabidka-zamestnani nebo na telefonním čísle 571855275.


Společně s nadšenými inovátory, lidmi, kteří se neustále učí, usilujeme o modernější svět: budujeme internetovou síť a zapojujeme do ní další a další
lidi. Jsme INTERNEXT 2000 a právě hledáme usměvavou a příjemnou asistentku. Přidáte se? Chcete-li se stát členkou našeho týmu, přivítáme Váš motivační dopis a CV s aktuální fotkou na adrese kariera@inext.cz.

Hledáte perspektivní zaměstnání? Společnost TAJMAC-ZPS je mezinárodní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí.

Do svého týmu hledá schopné zaměstnance na pozice:
Vrtař, brusič, strojní zámečník, soustružník, obsluha CNC, prodejce, konstruktéry. Volné jsou i další pozice.

Bližší informace na www.tajmac–zps.cz v sekci Kariéra. Volejte, pište, těšíme se na Vás.


Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.
03.02.2017 | patří do: top

Comments Closed