EXTRÉMNÍ ZÁVOD GEROY, 1. července Přerov

geroy

Objev sám sebe, a půjdeš ještě dál! Tímto mottem láká organizátor, kameraman a horolezec Saša Salachov milovníky sportu na jedinečnou sportovní akci – extrémní překážkový závod „GEROY“, jejíž nultý ročník odstartuje 1. července v Přerově od sportovní haly TJ Spartak.

A co vlastně je „GEROY“? Je to překážkový závod přímo v Přerově. Hala TJ Spartak, Laguna, část Žebračky, Zemědělská škola, park Michalov, Loděnice, levý břeh Bečvy a zpět do haly… to je okruh závodu s délkou trati cca 6,5 km, s 24+ překážkami na celé délce trati. Mimo klasických překonávaní překážek tipu 2m stěna, chůze po kladině, či přeskakování přes stromy je tam plazení, šplhání, bláto, brodění přes Bečvu atd. Projít doslova přes oheň a vodu.

Limit je jen slovo… všechno je to o hlavě.

V prostoru startu/cíle nabídneme doplňkový program i občerstvení a gril. Atrakce pro děti, hudební doprovod skvělého moderátora Aleše Rady a večerní hudební koncert rockové kapely DORO Warlock Rivavel atd.

Přijmi mou výzvu a staň se „GEROYem“. Buď u toho!

Na ROCK MAXu ve středu 21. června, čtvrtek a v pátek ráno soutěžíme o startovací balíčky (obsahuje registraci (pro jednotlivce) + tričko GEROY + pamětní medaili).

Více na www.geroy.cz

15.06.2017 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed