BŘEZEN – NA KONCERT VLEZEM

upgreat

Vítězným únorem jsme se pouze nastartovali a jedeme v tom dál! I v tomto měsíci jsme zapáleni pro koncerty, takže – Březen – na koncert vlezem! Jakmile ve vysílání uslyšíte toto heslo, tak zpozorněte. Budete si totiž moci chytit nějaké lupeny.

V pátek 24. března vás budeme moct poslat na zlínský koncert Škwor v rámci jejich šňůry Hledání Identity.

Láká vás česká alternativa? V pátek 24. března si budete moci zadarmo zajít také na Up!Great, From Beyond nebo domácí Itai do M-klubu ve Valašském Meziříčí. O vstupenky budeme soutěžit na našem facebooku!

A vstupenky budeme mít i na Bloodbound, Crystal Viper, Thobbe Englud. Na ty se můžete těšit 31. března ve zlínském MOR Café. Bloodbound přivezou novou desku a počítejte se skvělou show.

Nebo byste si raději zašli na Miloše Dodo Doležala? V pátek 31. března zahraje v hodonínském klubu Nautilus. I na tento koncert budeme rozdávat vstupenky. Konkrétně 28. března, tak buďte od rána naladěni. V Hodoníně zahrají také JEREM.I.

Začali jsme na turné Pražského Teplárenského Sjezdu, tedy kapel Cocotte Minute, Hentai Corporation a Prago Union. Mohli je vidět zadarmo v Music club Fénix ve Zlíně. V rámci Core Spring Tour jste mohli 11. března ve vsetínském klubu Tři Opice Made By Zero, Sunset Trail nebo In Collapse.

Budeme tak pokračovat celý měsíc! Březen – na koncert vlezem!

16.03.2017 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed