BŘEZEN – NA KONCERT VLEZEM

bloodboundx

Vítězným únorem jsme se pouze nastartovali a jedeme v tom dál! I v tomto měsíci jsme zapáleni pro koncerty, takže – Březen – na koncert vlezem! Jakmile ve vysílání uslyšíte toto heslo, tak zpozorněte. Budete si totiž moci chytit nějaké lupeny.

Vstupenky budeme mít na Bloodbound, Crystal Viper, Thobbe Englud. Na ty se můžete těšit 31. března ve zlínském MOR Café. Bloodbound přivezou novou desku a počítejte se skvělou show.

Nebo byste si raději zašli na Miloše Dodo Doležala? V pátek 31. března zahraje v hodonínském klubu Nautilus. I na tento koncert budeme rozdávat vstupenky. Konkrétně 28. března, tak buďte od rána naladěni. V Hodoníně zahrají také JEREM.I.

Začali jsme na turné Pražského Teplárenského Sjezdu, tedy kapel Cocotte Minute, Hentai Corporation a Prago Union. Mohli je vidět zadarmo v Music club Fénix ve Zlíně. V rámci Core Spring Tour jste mohli 11. března ve vsetínském klubu Tři Opice Made By Zero, Sunset Trail nebo In Collapse. Poslední březnový víkend jste si díky nám mohli užívat Škwor ve Zlíně nebo ve Valašském Meziříčí partičky Up!Great, From Beyond nebo domácí Itai.

Březen – na koncert vlezem!

16.03.2017 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed