30 LITRŮ PALIVA OD ROCK MAXU – 3. týden

Alitron_210x297_spad_3

V následujících týdnech mají posluchači rádia ROCK MAX možnost vyhrát 30 litrů paliva (benzín/nafta)  od společnosti ALITRON CZ. Během jednotlivých týdnů společnost představíme a položíme vám soutěžní otázku s možnostmi A) nebo B). Správnou odpověď pošlete pak do smsboxu rádia a každý pátek vyzveme autora 30. správné smsky, aby volal do studia. Pokud vše klapne, tak má 30 litrů paliva zdarma od ROCK MAXu.

Otázka pro tento týden:

Kolik čerpacích stanic Alitron CZ z celkového počtku 8 je ve Zlíně?
A) 2
B) všech 8

Zvolte odpověď „A“ nebo „B“ a pošlete ji smskou spolu se svým jménem na číslo 723 177 877 (cena dle tarifu vašeho operátora). V pátek po 14. hodině poslouchejte, jestli právě vaše správná odpověď nebyla 30. smskou. Autora během následujících dvou songů zavolal do studia na číslo 577 007 070. Pokud se autor ozve, vyhrává 30 litrů pohonných hmot. V opačném případě vybereme dalšího v pořadí.

Navíc při návštěvě čerpacích stanic Alitron CZ čeká na každého řidiče malá pozornost od rádia ROCK MAX.

U Alitronu tankují nejen závodníci
Společnost Alitron CZ provozuje síť osmi čerpacích stanic na Zlínsku, přímo ve Zlíně jsou v průmyslové zóně Rybníky nebo v areálu Správy a údržby silnic U Majáku. Přestože pumpy Alitronu CZ najdete převážně v komerčních areálech, slouží nejen firmám, ale i běžným řidičům. Nabízí nižší ceny, než u většiny benzinek na hlavních tazích, a tak se i vzhledem k vyšší kvalitě paliva malá odbočka vyplatí.
Provozní dobu čerpacích stanic a aktuální ceny paliva najdete na webu www.alitron.cz.
„Původně jsme byli zaměřeni hlavně na dopravce, provozovatele kamionové dopravy a podobně, ale to už dávno neplatí, jsme tu i pro běžnou veřejnost. Nekoupíte si u nás sice nejkvalitnější kávu nebo bagetu, ale o to kvalitnější palivo. Pohonné hmoty od nás odebírá například Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice, Správa a údržba silnic Zlínska, hasiči nebo záchranná služba. Nemůžeme je kvalitou zklamat, pak bychom to mohli ve Zlíně zabalit. Dlouhodobě spolupracujeme přímo s rafinérií Slovnaft a dovážíme prémiová paliva přímo od výrobce,“ vysvětluje Jan Bravenec, majitel firmy Alitron CZ.
Bezolovnaté automobilové benziny společnosti Slovnaft se vyznačují vysokou kvalitou a jsou přizpůsobeny vlastnostem tradičních karburátorových motorů, nejnovějších zážehových motorů s přímým vstřikováním i motorů přeplňovaných. Palivo s nízkým obsahem síry zabezpečuje maximální omezení tvorby usazenin a celkově dlouhodobou životnost motoru. Motorové nafty ve špičkové kvalitě v mnohých parametrech převyšují technické požadavky evropských a českých norem. U prémiových paliv Slovnaft Drive výrobce zaručuje nejméně o pět procent nižší spotřebu oproti běžným palivům. Nafta Drive Diesel se vyznačuje bezproblémovou startovatelností při velmi nízkých teplotách až do minus 32 stupňů, přitom podle normy je dostatečných minus 20 stupňů.
„Tankování kvalitních pohonných látek u osvědčených prodejců je zvláště v zimě jedním z předpokladů pro bezproblémový chod auta. Kvalita benzinu ovlivňuje bezprostředně hlavně spotřebu, tedy dojezd. U dieselových motorů navíc v případě nekvalitního paliva hrozí riziko poškození celé palivové soustavy, čerpadla a vstřikování. Náprava je pak finančně dost bolavá, vstřikování a čerpadlo patří k nejdražším součástem motoru,“ dodává Jan Bravenec.
Fandové motosportu
Už historicky je Alitron jedním z největších prodejců benzinu do závodních speciálů. K jeho odběratelům patří i stáj Škoda Motorsport. Proto vznikl slogan „Tankujte s mistry“. Alitron a motoristický sport patří k sobě. Zlínská společnost je zároveň vydavatelem specializovaného motoristického magazínu Rally. Je to exkluzivní časopis zaměřený na závodní sport, jediný svého druhu v Česku. Vychází ve Zlíně už osmnáct let a má obrovskou popularitu u fanoušků, ale také mezi samotnými jezdci. Magazín mapuje všechny významné prestižní akce, počínaje proslulou Rallye Dakar až po mistrovskou sérii České republiky v rally, o které se jinak v médiích příliš nepíše.
18.09.2017 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed