LIBOR „MOUKA“ PODMOL – rozhovor

mg-7449

Libor se narodil do motorkářské rodiny. Jeho první motorku dostal v 10 letech pod stromeček. Od 13-19 let závodil klasický motokros až v 19 letech objevil Freestyle Motocross, který si zamiloval a jak sám říká, změnil mu život.

Libor s Freestyle Motocrossem procestoval celý svět, stal se mistrem světa, natočil celovečerní film Tomorrow will be better, s kterým získal i sošku Zlatého lva. V roce 2013 se stal prvním neamerickým jezdcem, který vyhrál disciplínu StepUP na olympiádě extrémních sportů Xgames.

Roku 2015 se mu podařilo vyhrát závod mistrovství světa v Číně a ke konci roku prošel duchovní proměnou, začal se věnovat meditaci, józe a filosofii. V roce 2016 Libor opět vyhrál XGames a v listopadu vydává svou první knihu Deník Libora Podmola.

S Motokecím Marcelem si povídal nejen o životě, aktuálním zdravotním stavu, ale i o překvapeních pro nadcházející FMX Gladiator Games.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

03.11.2016 | patří do: MOTO, ROCK MAX

Comments Closed