TRUCK TRIAL V PÍSTOVĚ U JIHLAVY

trucktrail_jihlava

Přibrali jsme do party novou posádku: APM RACING TEAM z Branek u Valašského Meziříčí, kterou tvoří Broňa Ševčík a Olda Vašut. Sledovat ji můžete při závodech těžkých vozů v abnormálně náročném terénu, to je truck trial!

Nejde o rychlost, jde o zručnost, pořádnou dávku kuráže, cit, přesnost – jízda probíhá v uzavřené sekci, posádka musí zdolat branková pole, u kterých je dán směr průjezdu. Posádka si sama určuje pořadí průjezdu jednotlivými brankovými poli. Vůz se nesmí dotknout ohraničené sekce (jednotlivých brankových polí), pokud brankou neprojede či projede chybně nebo změní směr jízdy – připisuje si trestné body. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejméně trestných bodů.

Track Trial patří mezi divácky nejatraktivnější disciplíny – nic pro slabé nátury. Je to sport pro opravdu silné jedince, za kterými stojí ROCK MAX. Budeme vás průběžně informovat a zvát na další závody. Připojte se i vy a podpořte APM RACING TEAM .

„V termínu 3. – 4. října se na tankodromu Pístov u Jihlavy uskutečnil šestý závod sezóny 2015 závodníků Truck Trial. I přes několik závod na automobilu, které nám nedovolily závod dokončit, jsme získali titul mistra republiky ve třídě S3. Díky pár bodům s náskoky z minulých závodů. Velké díky patří sponzorům, mediálnímu partnerovi rádiu ROCK MAX, taky rodinám a všem fanouškům.“

Podrobnosti na www.trucktrial.cz

10.10.2015 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed