ROZDÁVÁME VSTUPENKY NA APOCALYPTICU DO PRAHY!

apocalyptica

Finská rocková skupina Apocalyptica 10. října představí své aktuální album Shadowmaker v pražském Forum Karlín. Album Shadowmaker je pro Apocalypticu svým způsobem výjimečné. Na celé nahrávce se objevuje pouze jeden vokalista a to skvělý Franky Perez, který je známý především jako zpěvák kapely kytaristy a bubeníka System of a Down Darona Malakiana a Johna Dolmayana Scars on Broadway. Franky Perez se tedy po dobu turné Shadowmaker stane pátým členem kapely Apocalyptica a tím pádem je jisté, že se objeví i v Praze. Perezův skvělý hlasový projev dává možnost zaznít i vokálně náročnějším skladbám, které se na předchozích koncertech Apocalypticy často neobjevovaly.
Jako předkapela se představí australští Tracer, kteří za dobu své desetileté existence vydali tři studiová alba, z toho poslední s názvem Water For Thirsty Dogs, které představí právě na turné s Apocalypticou.

Na ROCK MAXU budete mít šanci vyhrát vstupenky na tento koncert. Soutěžit s námi můžete ve čtvrtek 1. října, kdy se Apocalyptice budeme věnovat.

25.09.2015 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed