ZA FOTKU Z RALLY SE SVEZTE S HONZOU ČERNÝM

cerny

Známe výherce, moc jim tu jízdu, při které zažijí neskutečný adrenalin, přejeme – jsou to Pepa a Bohunka a ještě je pak vyzpovídáme…

Měli jste šanci se projet jako spolujezdci v rally speciálu s Honzou Černým a užít si den na vyhlášeném autodromu v Sosnové? Stačilo poslat fotku vašeho nej zážitku z jakékoliv rally a Honza Černý sám vybral, koho pak posadí do svého speciálu a dá mu zažít pořádnou adrenalinovou jízdu. Nezapomeňte, že výherce čeká jízda se závodníkem, který obsadil šesté místo ve skvělé evropské konkurenci letošní Barum Czech Rally Zlín.

Den rally cross se uskuteční na autodromu v Sosnové 10. října a věřte, že to bude zážitek, jakých se Vám běžně nedostane.

Odkaz na web Jana Černého – Černý Racing
http://jan.cernyracing.com/cz/jan-cerny

Jak se Honzovi dařilo na Barumce:
http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=27040

Miluna:

Dovoluji si přiložit tři fotky zážitku z rally. Všechny jsou z Rallye Deutschland z r. 2010, RZ Drohnthal. Mimochodem jedna z nejkrásnějších! Foto 1 – Český kotel. Nezapomenutelný zážitek, atmosféra super, Češi ji dělají bezvadnou. Tehdy tam byl i úžasný komentátor! Foto 2 -  I z vinic a velmi amatérsky se dají pořídit hezké fotky. Foto 3 -  Průjezd S. Loeba. Tato fotka je spíše z recese, ono to s tím amatérským focením ale není jen tak. Seb byl tak rychlý, že foťák prostě nestíhal! :-)

Josef:

To zbořený auto je vlastní „práce“

01.10.2015 | patří do: MOTO, ROCK MAX

Comments Closed