MASTERS OF ROCK 2015 + rozhovor

mor2015

Ve Vizovicích, v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky, proběhne už XIII. ročník mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock. Program startuje ve čtvrtek 9. července a až do neděle 12. července si můžete užívat koncerty špičkových zahraničních i domácích kapel. Hlavní hvězdou festivalu budou NIGHTWISH, kteří se ve Vizovicích poprvé představí s novou zpěvačkou Floor Jansen a přivezou také své osmé řadové album Endless Forms Most Beautiful. Těšit se můžete taky na POWERWOLF, kteří v exkluzivní premiéře představí své nové album, čerstvý materiál přivezou i KAMELOT a SONATA ARCTICA odehraje speciální set při příležitosti patnáctých narozenin debutu „Ecliptica“. Do Vizovic zavítají taky WITHIN TEMPTATION, HAMMERFALL, GAMMA RAY, DOG EAT DOG, BLACK LABEL SOCIETY a spousta dalších, mezi kterými nebudou chybět ani české kapely. Např. DARK GAMBALLE budou na festivalu křtít své nové album a rozparádí vás i ARAKAIN, TURBO, HARLEJ..
Program festivalu najdete na www.mastersofrock.cz

Na ROCK MAXU jsme rozdávali také vstupenky na letošní ročník a vyzpovídali jsme Jirku Darona z pořádající agentury Pragokoncert.

Záznam rozohovoru si můžete poslechnout zde:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

A nezapomeňte se taky ve Vizovicích stavit za námi do stanu, kde vás oblečeme, vyfotíme, rádi s vámi prohodíme pár vět o muzice a taky si u nás můžete odpočinout v relax zóně.

Na letošní Masters of Rock se s námi těší také ZIPPO!


02.07.2015 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed