CHUŤOVKA OD ROCK MAXU Z GARDEN FOOD FESTU + galerie

gff_web

V Olomouci proběhl ve dnech 16. – 17. května Garden Food Festival, na kterém nemohl chybět ani ROCK MAX. Šlo totiž o festival dobrého jídla a pití :-)

A chuťovku jsme si připravili i pro vás! Právě na Garden Food Festivalu jste obdrželi leták, se kterým se můžete zapojit do soutěže o víkendový pobyt ve Slováckém dvoře v Ostrožské Nové Vsi v hodnotě 4.000,- Kč. Výherce se může těšit na ubytování (pátek – neděle) v Rybářské chatě nebo ve Vinařské búdě, ke kterému získá navíc jako bonus 1x návštěvu wellnes, zapůjčení kol na půl dne a 2x rodinný vstup do Adventure golf. Navnadí vás jistě prohlídka webových stránek www.slovackydvur.cz. A vyhrát taky můžete vstupenky v hodnotě 1.600,- Kč na Bounty Rock Cafe Open Air 2015, na kterém zahrají např. legendární Uriah Heep, taky Stromboli, Citron a další. Více o festivalu se dozvíte na www.brcopenair.cz

Do soutěže se můžete zapojit zasláním SMS na číslo 723 177 877 a to ve tvaru: FOOD mezera VAŠE ODPOVĚĎ. Odpovídat máte na otázku, jaké chuti má podle vás rock.

Nejzajímavější odpovědi odměníme výše uvedenými cenami. Výherce budeme zveřejňovat ve vysílání v pátek 22. května po 11. hodině.

Fotky z Garden Food Festivalu pro nás pořídil Nikolas (https://www.facebook.com/black.nikko/photos_albums ):

14.05.2015 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed