BANDZONE ROCK MAX 12 ZNÁ VÍTĚZE!!!

web_bz_rm_12

Aktuální ročník soutěže BANDZONE ROCK MAX 12 pro nadějné kapely máme za sebou! V pátek 10. dubna byly zveřejněny dvě kapely, které si zaslouží vaši pozornost!

První vítězem se stala kapela Souperman z Brna, kterou vybrali fanoušci sms hlasováním. Celkem jim přišlo 875 hlasů! Gratulujeme a těšíme se na vaši muziku. Za vítězství v soutěži jim náleží výhra v podobě natočení singlu, rotace na ROCK MAXu a zahrají si před některou hvězdou vystupující v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně.

Druhou skupinu vybrali porotci ve složení Honza Toužimský (zpěvák mj. Arakain), Martin Marthus Škaroupka (bubeník Cradle of Filth, Masterplan), Michal Novák (zástupce Bandzone.cz, kytarista The.Switch), Petr Korál (zástupce hudebního magazínu Rock & Pop), David Mlčoch (zástupce agentury Pragokoncert) a Milan 105kg Krajči (hudební dramaturg rádia ROCK MAX) vybrali jako nejlepší ze všech přihlášených kapel Hanz’s Fuckers z Hulína! Ti vystoupí na festivale Masters of Rock, natočíme jim singl a budeme je na vlnách rádia ROCK MAX podporovat. I Hanz’s Fuckers gratulujeme!

Více o soutěži ZDE.

10.04.2015 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed