VYFOŤ SE A VYHRAJ SHAKEDOWN

BCRZ_RM_web

Od pondělí 18. srpna je ve Zlatém jablku ve Zlíně k vidění závodní speciál Škoda Fabia S2000. Vůz si můžete nejen prohlédnout, ale navíc i vyhrát účast na shakedownu nadcházejícího 44. ročníku Barum Czech Rally Zlín. V sobotu 23. srpna v 16. hodin proběhne v přízemí OZC Zlaté jablko autogramiáda závodní posádky Jelínek/Machů.

Navíc mají návštěvníci možnost zapojit se do soutěže, ve které vyhrávají shakedown – jízdu přímo se závodníkem v závodním voze, která proběhne den před oficiálním zahájení Barum Rally. Výherce musí být starší 18. let a stane se skutečným spolujezdcem, bude oblečený v kombinéze…apod.

Co všechno musíte pro získání této jízdy udělat? Vyfoťte se co nejzajímavěji u vystaveného závodního speciálu přímo ve Zlatém jablku a pošlete fotografii na mail: face@zlatejablko.cz. Autor nejoriginálnějšího snímku, který na FB profilu Zlatého jablka získá nejvíce hlasů, bude mít možnost usednout do závodního vozu společně s jezdcem Janem Jelínkem. Po jeho boku a ve výbavě skutečného automobilového závodníka se tak před startem rally zúčastní shakedownu a užije si závodní atmosféru na vlastní kůži.

Výherce bude mít navíc možnost převzít tuto originální cenu přímo z rukou samotných závodníků Jana Jelínka a Petra Machů během jejich autogramiády, která se uskuteční v hlavní galerii OZC Zlaté jablko v sobotu 23. srpna od 16. hodin.

Nezapomeňte si přečíst další podrobnosti a podmínky k této soutěži ZDE !!!

18.08.2014 | patří do: Barum Czech Rally Zlín na ROCK MAXu, MOTO, ROCK MAX

Comments Closed