SLADE 28. 11. V BRNĚ

slade

Skupina Slade byla jednou z vůdčích skupin glam rocku a v době své největší slávy to byla komerčně nejúspěšnější skupina ve Spojeném království. Koncerty Slade byly pověstné svou bouřlivostí a živou komunikací s publikem.

Tvorba skupiny Slade významně ovlivnila další vývoj rockové hudby. Přestože jejich pokusy prorazit na americký hudební trh nebyly úspěšné, existuje mnoho amerických kapel, které přiznávají, že byly tvorbou skupiny ovlivněny. Cover verze jejich Cum on Feel the Noize v podání metalové skupiny Quiet Riot se umístila na 5. místě americké hitparády v roce 1983. Také basista skupiny KISS Gene Simmons potvrzuje, že pódiová show byla ovlivněna skupinou Slade.

A my si tuhle legendu můžeme užít 28. listopadu v brněnském Bobycentru, kde taky zahrají dvě předkapely. Jednou je česká legenda art rocku z Brna – Progres 2 a tou druhou bude partička Tom Jegr and Geng, kterou v soutěži vybrala pořádající agentura.

A protože my na ROCK MAXu máme rádi legendy a máme rádi taky vás, své posluchače, nabídneme vám na koncert skupiny SLADE vstupenky! Vyhrát je můžete ve vysílání.

10.11.2014 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed