MISTROVSTVÍ SVĚTA MXGP A MX2

loket

Jsou zprávy, které jsou potěšující. A jsou zprávy, které potěší méně. A když se to propojí, je to slušnej galymatiáš. No neblbnu, jen mám pro Vás novinky ohledně MS v motocrossu v Lokti. A je to tak trochu hořkosladké povídání.

Nejdříve snad k termínu – trochu se nám to letos posunulo a tak si do svých kalendářů napište termín 26-27.července roku letošního. Tradičně v rokli u Lokte. Hned vedle dráhy je obrovskej kemp tak pro cirka 1000 stanů či karavanů, takže fakt místa dost. A navíc doprovodný program i o večerech již od pátku. A závod samotný? MX GP, MX2, MX 125 a specialitou je WMX, což je zkratka pro Woman MX, tedy dámský závod. V sobotu kvalikace a první závody, v neděli už jen závody od rána až do večera. Prostě mašiny kam se podíváte.

A vy máte jedinečnou možnost si to pořádně užít, a to aniž byste platili vstupné! Máme tady pro vás sadu 2×2 lupenů na tohle klání. A jak je získat? Zůčastnit se soutěže na vašem rádiu, či na facebookových stránkách Motokeců. A podmínky? Zašlete nám fotografii vašeho stroje, jakoukoli – nake, zmrzlina, chopper, babetta, crosska prostě jakoukoli. Ale opravdu vašeho. Na mail motokecy@rockmax.cz, nebo přímo na fcb Motokecy. Zavěsím na facebook Motokecy a ta která získá nejvíc like, dostane od nás dvě vstupenky na celý víkendový program. A další dva získá ta fotka, která bude prostě… Prostě nej. Jestli tam bude vaše mašina, nebo váš batůžek, to je uplně jedno. Jen si nezapomeňte sehnat dostatek kámošů na lajkování a taky mějte na paměti, že krásná mašina je sice paráda, ale oko „estétovo“ spočine spíš na tom batůžkovi :-D

No a teď jedna špatná zpráva – dle mých informací je letošní závod na delší dobu poslední, který se v rámci MS v crossu u nás jede. Nějak peníze či co… Tak bych řekl, že je to o to větší důvod se zapojit do soutěže, a loketskou crossovou parádu si za měsíc užít se vším všady! Tak posílejte fotky na motokecy@rockmax.cz!

Celý program MS v motocrosu najdete na www.loketmx.com.

24.06.2014 | patří do: MOTO, ROCK MAX

Comments Closed