FMX GLADIATOR GAMES 2014

fmx_gladiator_games_pozvanka_09

Rok se s rokem sešel a je tady opět nálet šílenců na pražskou O2 Arénu . Zvuk motorů všelijakých speciálů, ale hlavně motorek, adrenalin v krvi a našláplá atmosféra. Největší freestyle motocrossový svátek u nás je opět tady!

Když to celé v roce 2000 začalo, nikdo nemohl tušit, že se rozjíždí mejdan, který bude letos slavit už 14té narozeniny a stane se nejuznávanější akcí svého druhu na světě.

Za ty roky se toho událo dost – první backflip na našem území, první back flip s motocyklem Harley Davidson, první skok ve dvou (tehdejšímu primátorovi Prahy se asi ještě klepou perka :­)) a k tomu návštěvy těch nejlepších světových es – Travis Pastrana, Jeremy Lusk, Dany Torres, Rob Adelberg, Andre Villa, Remi Bizouard, Jimmy Blaze, Daniel Bodin, Ronnie Renner, Marc Pinol, Antonio Navas, Petr „Kuchta“ Kuchař, Libor „Mouka“ Podmol nebo Petr „Pilník“ Pilát. Je potěšující, že když se někde sejdou alespoň tři čeští jezdci, sejde se tam to nejlepší na světě!

Fandové dobrého FMX, uvidíme se na značkách 29.listopadu od 20.hod v O2 Aréně. FMX Gladiator Games jsou zpět, a ještě lepší, než předtím!

Organizátor Marek Rejman je připraven znovu nabídnout divákům jedinečnou show. Za čtrnáct ročníků má FMX v Praze stále co nabídnout. „Sice se za tu dobu hodně změnilo, ale to nadšení pro freestyle motokros je pořád stejné. Jak u diváků, tak u jezdců,“ říká Rejman, jehož Gladiátoři psali historii nejen v Česku, ale i v Evropě. „Položili jsme jeden ze základních kamenů světového freestyle motokrosu a letos pro diváky připravíme opět nadupanou podívanou.”

To ale není vše! „Jako první jsme do Prahy přivezli exhibici na sněžném skútru. Colten Moore a Daniel Bodin budou v této tradici hrdě pokračovat,“ dodává Rejman. Diváci se mohou těšit i na španělské duo Antonio Navas – Marc Piñol. Tato dvojice předvádí tandem flip po celém světě a Praha bude další zastávkou. „A kdo ví, třeba v O2 aréně uvidíme jejich nový trik,“ naznačuje Rejman.

A rádio ROCK MAX Vás pozve na tuhle jedinečnou party! Poslouchejte víkendové vysílání ROCK MAXu, odpovězte na jednoduchou otázku a 2 lupeny můžou být Vaše!

Soutěžní otázky zazní ve vysílání postupně již tento víkend, tedy 15. a 16.11., tak poslouchejte, aby jste si mohli tenhle mejdan prožít naplno!

12.11.2014 | patří do: MOTO, ROCK MAX

Comments Closed