VÝSLEDEK AUKCE – BYLI UŽ JSTE NĚKDY V ZOO

deti_do_zoo

Byli jste už někdy v zoo? Děti, které malovaly níže uvedené obrázky, ještě ne. Nejsou z Afriky. Nejsou z Indie. Nejsou z Haiti. Jsou z Uherského Hradiště.

Zdá se to až neuvěřitelné, ale opravdu jsou děti, které v ZOO ještě nikdy nebyly. Pro rodiny v tíživé životní situaci je takový výlet prostě nadstandard. A proto se Centrum sv. Sáry, které má na starost rodiny v tíživé životní situaci, rozhodlo s tím něco udělat. Uspořádalo aukci, na které se budou dražit obrázky dětí ze zmíněných rodin. Aukce probíhala na těchto stránkách: https://www.facebook.com/EnergieBezZavazku.

V průběhu února probíhala dražba obrázků dětí z rodin v tíživé životní situaci, které doufaly, že se podaří vybrat alespoň 10.000 Kč na pokrytí nákladů jejich výletu do ZOO, kde mnohé z nich nikdy nebyly. Dobrá věc se podařila. Společně s výtěžkem z dražby na vernisáži výstavy těchto obrázků v Redutě doplněné fotografiemi z činnosti Centra sv. Sáry se podařilo vybrat krásných 13.327 Kč, když majiteli obrázků se stali FONERGY (5000 Kč), Jarmila a Tomáš Horákovi (800 Kč), Petra Rybnikářová (500 Kč), Nikola Uhrová Rožnovská (777 Kč), Marek Pochylý (1.500 Kč), Eva Šimíčková (500 Kč), Labyrint – centrum sociální rehabilitace (1.000 Kč), pracovníci Centra sv. Sáry (1.000 Kč) a NZDM TULiP (600 Kč). Tato částka však zdaleka není konečná, neboť situace dětí není lhostejná dalším lidem, kteří se nemohli zúčastnit dražby obrázků a finančně na výlet přispívají i bez hmatatelného důkazu své štědrosti.

20.02.2014 | patří do: DRŽÍME SPOLU, ROCK MAX

Comments Closed