BARUMKA V RÁMCI EVROPSKÉHO ŠAMPIONÁTU I V BUDOUCNU – ROZHOVOR S MILOSLAVEM REGNEREM

consani2014

Nejvýznamnější automobilový podnik na území České republiky BARUM CZECH RALLY ZLÍN bude i v dalších letech součástí prestižního seriálu FIA Mistrovství Evropy v rally jezdců (ERC). Promotér šampionátu společnost Eurosport Events Ltd. zveřejnila předběžný kalendář deseti soutěží, kde zlínská rally opět figuruje mezi evropskou smetánkou. V roce 2015 se pojede pětačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín v osvědčeném termínu, a to tradičně poslední prázdninový víkend. Kalendář ještě podléhá definitivnímu schválení ze strany FIA Světové rady motoristického sportu na zasedání v katarském Dauhá začátkem prosince.

Předběžný kalendář FIA Mistrovství Evropy v rally (ERC) 2015:

4. – 6. ledna: Jänner Rallye (Rakousko, asfalt, led, sníh)
6. – 8. února: Rally Liepaja (Lotyšsko, šotolina, led, sníh, JERC)
2. – 4. dubna: Circuit of Ireland Rally (Severní Irsko, asfalt, JERC)
4. – 6. června: SATA Rallye Acores (Portugalsko, šotolina, JERC)
25. – 27. června: Geko Ypres Rally (Belgie, asfalt, JERC)
17. – 19. července: auto24 Rally Estonia (Estonsko, šotolina JERC)
28. – 30. srpna: Barum Czech Rally Zlín (Česká republika, asfalt, JERC)
25. – 27. září: Cyprus Rally (Kypr, šotolina)
9. – 11. října: Rally of Greece (Řecko, šotolina)
5. – 7. listopadu: Giru di Corsica-Tour de Corse (Francie, asfalt)

Oblíbenému a hojně navštěvovanému motoristickému podniku na území České republiky hrozilo vypadnutí z evropského kalendáře. Účastníci seriálu Mistrovství Evropy jsou s podmínkami, které má Barum Czech Rally Zlín spokojeni, i to částečně pomohlo k udržení v kalendáři, o tom už více Miloslav Regner, ředitel Barum Czech Rally Zlín:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Jak to bude v příštích ročnících?

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Děkujeme panu Regnerovi za rozhovor i za spolupráci s ROCK MAXem. Další zajímavosti k Barum Czech Rally Zlín uslyšíte ve vysílání.

27.11.2014 | patří do: MOTO, ROCK MAX

Comments Closed