TŘI SESTRY + HORKÝŽE SLÍŽE NA TURNÉ – GALERKA

bratiaasestry

Tři sestry a Horkýže Slíže opět vyráží na společné BRATIA A SESTRY TOUR 2013. Od rozdělení Československa uběhlo přesně 20 let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás oba interpreti jistě přesvědčí, že bigbeat je bez hranic! Obě skupiny představí během svého dvouhodinového koncertu průřez celou svojí dosavadní tvorbou.

Skupina Tři sestry zahraje jak léty prověřené hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, tak i zcela nové písně z posledního alba „Líná hudba holý neštěstí“. Skupina Horkýže Slíže během svého dvouhodinového koncertu, divákům nabídne celou řadu songů z jejich 21letého působení na hudební scéně Slovenské i České republiky.

Obě kapely chystají různá překvapení a chybět nebude ani prolnutí uměleckých těles a následné rozdělení, čímž bude metaforicky znázorněná Česko – slovenská dějinná epocha!

Tři sestry a Horkýže Slíže to rozjedou mimo jiné 16.11. ve Zlíně a taky 23.11. v Prostějově. A právě na koncert do Prostějova, který bude ve Společenském domě, můžete vyrazit s ROCK MAXEM. Budeme pro vás mít vstupenky, které můžete vyhrát ve vysílání.

Fotky z Prostějova 23.11.

Fotky ze Zlína 16.11.

Fotografie z koncertu nám dodal Jakub Barcuch:


06.11.2013 | patří do: ROCK MAX, galerka, top

Comments Closed