S ROCKMAXEM NA KONCERTY ZADARA

koncert

Příznivce české hudební scény čeká na jaře hned několik koncertů. V sobotu 9. března zahraje v Topolné skupina Alkehol, která v lednu pokřtila své nové album Do bezvědomí, se kterým vyráží na turné. Koncert se uskuteční od 20hod v Kulturním středisku Bůrovce. Kromě Alkeholu zahrají i kapely Septic People a Darkil. Vstupenky na tento koncert můžete získat přes náš facebook.

Vyrazit můžete i na koncert české metalové jedničky jménem Arakain. Skupina slaví 30 let existence a v rámci DVD Tour zavítá 31. března taky do Březolup. Koncert ve Sportovní hale začíná ve 20 hod. Nové DVD Arakainu obsahuje záznam výročního megakoncertu, který se odehrál na podzim v Letňanech. Zde byla zachycena fascinující atmosféra jak koncertu Arakainu s hosty Lucií Bílou a Petrem Kolářem, tak i vystoupení dalších 16 kapel v roli gratulantů. Toto nové DVD bude dárkem pro prvních 3000 fanoušků, kteří si zakoupí v předprodejích vstupenky na koncerty turné 2013. Ale na Arakainy do Březolup můžete vyrazit i grátis, pokud se na vás usměje štěstí. O vstupenky si pište na rockmax@rockmax.cz.

A do třetice ještě jedna nabídka. V Topolné, Kulturním centru Bůrovce zahraje 18. května Aleš Brichta v rámci Aleš Brichta Project Tour k CD Údolí Sviní. Koncert bude začínat ve 21 hod předkapelou Black Bull. A i na tento koncert vám nabízíme vstupenky. Napište si o ně na rockmax@rockmax.cz.

Nezapomeňte připsat svůj telefon a koncert, o který máte zájem.

Užijte si jaro s českou muzikou!

foto: stock.xchng
26.02.2013 | patří do: ROCK MAX, top

Comments Closed