MY ROCKEŘI DRŽÍME PŘI SOBĚ

DSC_0467

Dokažme, že je to pravda a udělejme společně dobrou věc. Oprašme věci, které nepotřebujeme, a o kterých si myslíme, že by se ještě mohly někomu hodit. Máme na mysli trička, CDčka, fotky s kapelama nebo i knihy o muzikantech. Prostě věci, které by  mohly ještě někomu posloužit.  Vy je přinesete na stanovená místa (upřesníme ve vysílání, zpravidla na zlínské koncerty) nebo je pošlete k nám do rádia. Kdo si je bude chtít koupit, dá za ně libovolnou cenu a tato plná částka půjde na dobrou věc. Tuto sezónu to bude  pro Vaška, o kterém si můžete přečíst zde:

Václav Herzinger je jedním z nás. Obyčejný kluk, který poslouchá rockovou muziku. Je mu  23 let a bydlí v malé vesnici Kokory,  kousek od Přerova. Dne 26.12.2011 spadl z výšky 4 metrů na hlavu a celý život se mu rázem obrátil vzhůru nohama. Ochrnul na celé tělo a je celoživotně odkázán na elektrický invalidní vozík a na pomoc jiných. Kvůli svému  handicapu má Vašek  problém při dopravě k lékařům, za studiem a tak vůbec. Potřeboval si pořídit auto upravené pro vozíčkáře,  neměl  na to ale dostatek finančních prostředků. Se splátkou auta bychom mu mohli pomoct my všichni.

Lucie Bílá se stala patronkou projektu aukce, kterou pořádá radio ROCK MAX ve spolupráci s Korunkou Luhačovice za podpory Radia Zlín. Celý projekt Lucie Bílá podpořila také na svém webu a Facebooku.

Držíme při sobě

Vezmeme ho na Masters Of Rock do Vizovic, kde se s Vaškem můžete seznámit osobně. Že je to prima kluk, poznáte i přes facebook.

Pokecat si s Vaškem, vyjádřit mu svou podporu, probrat muziku atd., můžete tady www.facebook.com/vaclav.herzinger

20.04.2013 | patří do: DRŽÍME SPOLU, top

Comments Closed