BAZÁREK

vasek

Moc děkujeme všem, kteří se rozhodli věnovat nějaký ten předmět do Bazárku. I vy můžete přispět, a to tak, že nám budete do rádia osobně nosit či poštou posílat věci, které si myslíte, že by si někdo mohl ještě koupit. Navštívit nás v rádiu můžete v pracovní dny mezi 8. a 16. hod. nebo zavítejte přímo do studia ROCK MAXu ve vysílacích časech (chce to obejít budovu, studio je ze strany od hřiště na Mladcové). Věci můžete dopravit taky na akci na letišti Bochoř 11. 5. anebo do Olomouce na akci Bounty Rock Café Open Air, která bude 15. 6.

Nashromážděné předměty budeme prodávat a také vybírat např. ve Slušovicích 25.5., ve Vizovicích na festivalu Masters Of Rock, nebo také 23.5. v Luhačovicích společně s Korunkou Luhačovice. kam chceme taky Vaška dopravit, ale také na dalších akcích, kde bude ROCK MAX na místě. Případně se můžete stavit k nám do rádia a některý z předmětů si zakoupit a Vaška tím podpořit. Ke koupi byly v cenách 100-500,-/ks značky jako: modely Beáty Rajské, Pavlíny Pavlíčkové (PP MODE), Hugo Boss, Tom Tailor, Cerruti 1881, Replay, Escada, Giorgio Armani, Gant, Pepe Jeans, a spousta dalších, které se podařilo zajistit Korunce Luhačovice od svých partnerů.

ČÍSLO ÚČTU PRO VAŠKA:
Pokud nemáte zrovna co nabídnout k prodeji do bazárku pro Vaška, můžete také přispět jakoukoliv částkou na číslo účtu Vaška, který je vedený pod Korunkou Luhačovice, která podporuje konkrétní sociálně slabé, nemocné a handicapované děti v České republice. Korunce ROCK MAX moc děkuje za celkovou pomoc a spolupráci.

č.ú.: 197919909/0600
VS: 666

Jením z prvních, kteří přispěli, je Zdeněk Pfiefer, kterému  tímto moc děkujeme. Zdeněk nám napsal:

„Momentálně jsem v Norsku v městečku Brumunddal (cca 25 km od Hamaru) pracuji s manželkou na malé rodinné farmě. Manželka dojí krávy a já dělám jiné potřebné práce, kterých je na farmě dost. V Čechách mám poměrně zavedenou živnost. Žijeme ve Křešicích u Libáně, je to malé městečko 25 km od Jičína. Ve vysílání mě zmiňovat nemusíte, nebudu asi schopen poslat, či posílat částky větší než1000kč a také ne pravidelně. Vaše rádio si samozřejmě pustím. Přeji mnoho spokojených posluchačů a dobrých nápadů“.

Zde galérka, jak to probíhalo na bazárku pro Vaška v Luhačovicích 23.5. s Korunkou Luhačovice, které moc děkujeme za její supr práci a pomoc.

Další podrobnosti najdete zde.

Postupně budeme do Bazárku předměty přidávat.

BAZÁREK

Nejen zlaté srdce, ale i zlaté ruce má Barbora z Olomouce! Ta pro vás, holky, vyrobila originální náušnice, které si můžete zakoupit ve stanu ROCK MAXU a celý obnos, který za náušnice utratíte, půjde na Vaška. Náušnice si můžete zakoupit i po festivalu Masters Of Rock, stačí Báru kontaktovat na Bcihalova@seznam.cz. Můžete si nechat  vyrobit náušnice dle vlastního přání, případně si objednat i další doplňky. Báře za její originální nápad moc děkujeme! PRODÁNO!

CD V.A.R. – Pod Vodou a Anachronic – Lame Gartand věnovali do Bazárku chlapíci, které jsme potkali na festivalu Bounty Rock Café Openair v Olomouci, díky!

Triko Iron Maiden (XXL), mikinu s kapucí HammerFall (XXXL) a přívěšek věnovala do Bazárku Dita Bezdíčková, moc děkujeme!

Kšiltovku Wohnout, CD Satellite Bass – One For Hardcore, Svatý Pluk – Come Together, Visions of Atlantis – Trinity, DVD The Australian Pink Floyd Show – Best of Pink Floyd – Live at The Royal Albert Hall 2007 a CD+DVD Annihilator – Live at Masters of Rock 2008 přinesl do rádia neznámý dárce, kterému strašně děkujeme!

Triko Amon Amarth (L) do Bazárku věnoval Petr Mysliveček. Děkujeme!

CD: Metallica – Load, The Mission – Carved In Sand, The Mission – Masque, Blackmore’s Night – Shadow of The Moon, The Mission – Gods Own Medicine, Kingdom Come – Bad Image, Metallica – Masters of Puppets, Black Sabbath – Seventh Star, Kreyson – Zákon Džungle, Bruce Springsteen – The Best Of The Boss Vol. 2, Marty Friedman – Dragon’s Kiss, Team – Hi Ty, Mike Oldfield – Crises, Nirvana – The Very Best, Mike Oldfield – Earth Moving, AC/DC – Ballbreaker, Visací Zámek – 02 Start, Scorpions – Pure Instinct, Manowar – The Kingdom Of Steel, No Doubt – The Beacon Street Collection, Kingdom Come – Hands Of Time, Kurtizány z 25. avenue – Medium, Steve Morse – High Tension Wires, Kingdom COme – Polydor a Steve Morse – StressFest přinesl do rádia chlapík, kterému strašně děkujeme!

Půllitry a panáky s logem rádia ROCK MAX nám do Bazárku věnoval a hlavně vyrobil Ladislav Kočí (www.piskovanisklo.cz). Děkujeme! PRODÁNO!

Knihu AC/DC: Maximální Rock&Roll a Videobiography Aerosmith do Bazárku věnovala Lucie Straussová. Děkujeme!

Nátělník Masters of Rock 2009 (XL), CD Annihilator – Metal, Priessnitz – Hexe, Na Kloboučku 2, Stone Temple Pilots – Shangri La Dee Da, Post-it – Sektor 10, Clou – Clou, prstýnek s naušnicemi a 100 Kč do Bazárku věnovala Monika Hrušková. Děkujeme!
14.05.2013 | patří do: DRŽÍME SPOLU, ROCK MAX, top

Comments Closed