AUKCE PRO VAŠKA

aukce

Sledujte od 13. 5. aukci na portálu Aukro.cz, kde se budou dražit věci od Lucie Bílé (mezi nimi dvě parádní bundy, které stály tisíce a pro Lucku to byly velmi oblíbené a vzácné kousky, ale přesto se jich ve prospěch Vaška ráda vzdala), taky věci, které věnovaly další známé tváře, jako třeba Václav Noid Bárta, Kamil Střihavka, Bára Basiková a další. ROCK MAX věnoval obrazy z originálů fotek holek z kalendáře a rockotéku v dosahu signálu!

Lucie Bílá se stala patronkou projektu aukce, kterou pořádá radio ROCK MAX ve spolupráci s Korunkou Luhačovice za podpory Radia Zlín. Celý projekt Lucie Bílá podpořila také na svém webu a Facebooku.

Všechny aukční položky najdete na AUKRO.CZ ZDE.
AUKCE začíná 13.5. od 18:00 kdy budou postupně nabíhat všechny aukce až do 22:10 tak, aby jste si mohli případně pořídit některou jinou ze zajímavých věcí od známých osobností, pokud by Vám některá z nich unikla. Stejně tak jak postupně budou nabíhat tak budou také končit.
Konec aukcí bude 23.5. opět v rozmězí od 18:00 do 22:10.

Aukce probíhá za velké podpory Korunky Luhačovicewww.korunkaluhacovice.cz. Pro nerockovou :) veřejnost proběhne ve čtvrtek 23. května v Domu kultury Elektra v Luhačovicích Dobročinný bazar značkového oblečení a módních doplňků, ze kterého bude také část věnována Vaškovi. Předání se uskuteční v pátek 24. 5. na akci Módní přehlídka. Jako hosté přijali pozvání Josef Pavlušík (vítěz Československo má talent), Alex Dowiš, Adriana a Luděk Sobotovi, Josef Alois Náhlovský, Pavel Nový nebo Martin Dejdar, který celým večerem provází. Všechny potřebné informace najdete na webu Korunky Luhačovice.

foto: sxc.hu

09.05.2013 | patří do: DRŽÍME SPOLU, ROCK MAX

Comments Closed