26. – 28. 9. KAVÁRNA POTMĚ V OLOMOUCI

svetluska_cb

Vyražte s ROCK MAXem do netradiční Kavárny POTMĚ na čtyřech kolech, kterou budete moci navštívit od 26. do 28. 9. na Horním náměstí v Olomouci v rámci festivalu VZÁŘÍ.

V autobuse s neobvyklou Kavárnou POTMĚ, ve které Vás obslouží tým nevidomých kavárníků, můžete ochutnat šálek vyhlášené černočerné kávy celý den od 10 do 20 hodin. Na palubě autobusu uvidíte svět novýma očima. Stačí se nechat vést a důvěřovat těm, kteří jsou s tmou dokonale sžití. Sehraný tým nevidomých kavárníků Vás usadí do jednoho z šesti kupé a dříve, než Vám donesou černou kávu, můžete objevovat organické, ladné tvary prostoru, ve kterém se nacházíte. Každé kupé je očalouněno materiálem s jinou strukturou, aby podněcovala Vaši fantazii. Orientace v černočerném prostoru je možná jen po hmatu. Brzy však objevíte, že svět pod rouškou tmy může být nečekaně laskavý, plný vjemů, pocitů, inspirace. Každý, kdo netradiční kavárnu navštíví, přispěje projektu Světluška 170 Kč a jako vzpomínku na nevšední zážitek si odnese hrníček.

Více na www.svetluska.net

A pozor! 27. září budeme na Horním náměstí v Olomouci taky s jeepem ROCK MAXU a budeme pro vás mít malé dárky i jeden velký – vstupenku na Tarju Turunen, která vystoupí na Rockové Olomouci. Jak vstupenku získat se dozvíte ve vysílání.

Tak v a v Olomouci jsme dnes opravdu byli a vstupenky také rozdávali a vy jste za náma přišli. Tak jsme jich nakonec rozdali šest :-) Ale nebojte, vy co jste to nestihli, máte ještě šanci a to 10.10. ve vysílání ROCKMAXu, stačí jen pozorně poslouchat, vstupenky na Tarju ještě máme :-)

20.09.2013 | patří do: ROCK MAX, galerka

Comments Closed