17. 10. ROCKOVÁ OLOMOUC S TARJOU – galérka

rock_ol

Podzim v Olomouci bude opět ve znamení kvalitní hudby. V rámci pátého ročníku Rockové Olomouce vystoupí ve Sportovní hale Univerzity Palackého královna metalu Tarja Turunen, bývalá frontmanka slavné finské skupiny Nightwish. Olomouc tak bude jediným městem v České republice, které letos zpěvačka navštíví v rámci světového tour k nově vydanému sólovému  albu Colours In The Dark. V Olomouci Tarja zahraje od 20:00 hod.

A vy můžete být s ROCK MAXEM u toho! Chystáme pro vás soutěže o vstupenky. Ty začneme rozdávat už v pondělí 23. 9. Ale ne ve vysílání, vyrazíme ROCK MAX jeepem mezi vás! O podrobnostech se dozvíte ve vysílání ROCK MAXU.

Kromě Tarji se na Rockové Olomouci představí i vítěz hudební soutěže Rocková Olomouc.  Její finále nás čeká 11. října v olomouckém Jazz Tibet Clubu. Do tohoto ročníku se přihlásilo celkem devět kapel, z nichž dvě přijedou do Olomouce ze Slovenska: Ganja Haze z Pardubic, The Erotic Beast´s z Olomouce, On The Way z Bruntálu, Bumbrlíci z Pomerančové Zahrady z Přerova, Still Bleeding ze slovenské Nové Dubnice, Tristana ze slovenské Považské Bystrice, Fantajm z Olomouce, Wild Hunters z Hranic a Simply Fight z Brna. O vítězi rozhodne porota v čele s primátorem statutárního města Olomouce Martinem Novotným.

A pozor! 27. září budeme na Horním náměstí v Olomouci taky s jeepem ROCK MAXU a budeme pro vás mít malé dárky i jeden velký – vstupenku na Tarju Turunen, která vystoupí na Rockové Olomouci. Jak vstupenku získat se dozvíte ve vysílání.Tak v a v Olomouci jsme dnes opravdu byli a vstupenky také rozdávali a vy jste za náma přišli.

Tak jsme jich nakonec rozdali šest :-)

Mladá bruntálská formace ON THE WAY se představí plné olomoucké sportovní hale jako předskokan TARJI! V pátek 11. října 2013 proběhlo v olomouckém Jazz Tibet Clubu vyhodnocení pátého ročníku hudební soutěže Rocková Olomouc. Tato netradiční soutěž, která vznikla z iniciativy primátora a muzikanta Martina Novotného, upozorňuje na kvalitní domácí produkci a zároveň umožňuje talentovaným hudebníkům vystoupit v rámci koncertu světového formátu. V letošním roce zahraje vítězná kapela před koncertem slavné Tarji. Skupiny, které se do soutěže Rocková Olomouc přihlásily, představily svou tvorbu před odbornou porotou. Ta poté po těžkém rozhodování, protože všechny zúčastněné kapely hrály opravdu skvěle, musela vybrat  vítěze, který nejenže vystoupí před 3000 halou a bude předskokan metalové královny z Finska TARJI, ale také získal finanční odměnu ve výši 20 000,-Kč! A kdo tím vítězem letos tedy je? Porotu i publikum si svým elánem a vystoupením získala mladá studentská formace ON THE WAY z Bruntálu. ON THE WAY (14-17 let) je pop-punková kapela z Bruntálska. Založená byla bratry Jelenovými v roce 2011, v současném složení hraje od poloviny 2012. Začínali jsme s anglickými texty, naše poslední dvě CD jsou již pouze v češtině. Vítězům šek s výhrou předal předseda poroty a zároveň muzikant Martin Novotný a také Mark Wilkinson z Velké Británie, slavný autor obalů  a bookletů skupin jako jsou Iron Maiden, Judas Priest, Bon Jovi,  Marillion, KREYSON a další..

01.10.2013 | patří do: ROCK MAX, galerka, top

Comments Closed