ROCK MAX kára – druhé kolo soutěže!

auto

Dej všem najevo, že posloucháš ROCK MAX, a my ti z tvého auta uděláme skvělou ROCK MAX káru!!!  První kolo soutěže, ve které jste měli ukázat, jak moc „žerete“ ROCK MAX je ukončeno. Níže se můžete podívat na fotky soutěžících, ze kterých jsme vybrali toho nejoriginálnějšího fandu ROCK MAXU.

Ve druhé části soutěže jste mohli za svůj návrh ROCK MAX káry vyhrát další hodnotné dárky. První cena – převlek auta – wrap 3D folie – pro výherce se slevou – cca v hodnotě 15.000,- Kč, druhá cena – mytí vozu – cca 5 hodin – cena v hodnotě 4.500,- Kč, třetí cena – mytí vozu obyč. – cca 2 hod.- v hodnotě cca 3.500,- Kč.

Tuto soutěž vám přináší Trieste, a. s..

Takto se radoval Golby, který vyhrál polet auta ve stylu ROCK MAX káry:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Tady máte i jeho pozdější e-mail:
„Ahojky Ádíku,
ještě jednou moc děkuju za to, že jste mě vybrali a umožnili my tak stát se vítězem ROCK MAX káry :-) Opravdu si toho vážím a mám z toho mega radost, i když v éteru jsem to tak moc nedal najevo a omlouvám se ti za to. Musím přiznat, že v noci jsem toho moc nenaspal, protože jsem se nemohl dočkat, jak soutěž dopadne. Zdálo se mi, že se do soutěže přihlásilo 2.700000 soutěžících a mě se tím pádem snížili šance na vítěztví. Naštěstí to ale dobře dopadlo :-) Vítězství jsem si začal uvědomovat během dne a fakt je to jako mazec, bomba a jak by řekl Bolek, teď to teda řeknu podle sebe – Adélko, k***a já su tak šťastnééééé :-D
Teď ještě čekáme to naše první mimčo, tak přibude další velké vítěztví <3 Jinak vám všem z ROCK MAXu děkuju, že tu pro nás vaše fandy jste – dyť život bez ROCK MAXu jako by nebyl
Takže díky díky díky“

Fandíš ROCK MAXU? Neboj se to všem ukázat!

DRUHÉ KOLO SOUTĚŽE:

Bohuš:
Pozdravujem team ROCK MAXu a zároveň prikladám jeden z návrhov na ROCK MAX káru. Ešte na streche by bolo logo ROCK MAXu zo sloganom … táhneme za jeden řetez. Poprípade si to predstavte v opačnej farebnej kombinácii (matná čierna kára – biely a strieborný text). S pozdravom Váš internetový fanda z neďalekého Slovenska Bohuš.

Bohuš:
Zdravím celé osazenstvo nej rockrádia a všechny jeho posluchače! Rád bych se s Vámi  podělil o můj skromný návrh podoby ROCK MAX káry pro vítěze první části soutěže. Jelikož nejsem žádný profi návrhář pojal jsem to spíše jako amatérský návrh, vzal papír,barevný pastelky a po chvilce přemýšlení se začal rodit tento můj nápad. Jako model jsem si vybral legendární lidové vozítko z bývalé NDR, které jsem ozdobil lehce pozměněným logem rádia ROCK MAX,doplněné o odkaz na web.stránky a frekvencemi FM. Barevné provedení mého návrhu se nese zcela v barvách Rockmax,tedy bílá,černá a červená. Předem se omlouvám za drobné nedostatky a maličkosti, ale nikdo nejsme dokonalí. S přáním Rocku a Rockmaxu zdar se loučí amatérský návrhář Pavel D z P.

Miroslav:
Nejmladší účastník naší soutěže si jistě zaslouží uznání! Mirek chodí teprve do 9. třídy základní školy a podívejte jak mu to jde.

Mrkněte na účastníky prvního kola soutěže:

David:
Zdravím všechny posluchače té nejlepší muziky. Na své káře mám nalepenou, sice jen tuhle už hodně vybledlou samolepku, ale i tak je moc dobře poznat, jaké že to rádio poslouchám;-) Ahoj všem.  Martin

Karla:
Nazdáár ! :-) I my severočeši tady posloucháme ROCK MAX. Já tady neposlouchám nic jiného než VÁS! Proto sem nelenila a nakreslila si plakát 15x60cm a lípla ho honem na auto ;-) Zdraví Vás Karla z České Lípy.

David:
Ahoj, ROCK MAX žeru nejen já, ale i auto. Nic jiného totiž jeho rádio naladit neumí. :)
Tak sa opatrujte a keep rockin’. David

Blatakjar:
Vaše rádio si vozím pořád sebou. Posílám fota célého mého vozového parku.

Golby:
Nažďááááár Rock Maxáci
Toš posílám vám pár fotek do té soutěže o polepení Rock Max káry,toš snáď sa vám budů líbit
S pozdravem váš věrný posluchač Golby-Ratíškovice

„Brichta“  a  Filous:
Fotka z Vaší web kamery přímo z Masters by mohla stačit   , Z pozdravem „Brichta“  a  Filous

„pseka:
Ahoj rádio,posílám moji malou Alfu,samozřejmě podle nálepky mi tam stále hraje ROCKMAX, ostatně tak jako teť v obýváku a ne dvoře v dílně, zkrátka bez hudby se neobejdem. Na MOR to s váma bylo fajn i vnukovi se líbilo. Jen tak dál,máme vás rádi,ahoj.

„faldas“:
Žádný plakát ale oreginální kresba na zeď v mé garáži.

„Luciferka“:
Zdarec,
radio Rock maX mě provází do školy,ze školy a v těchto dnech mi dodává energii i na brigádě.
Ráda dávám najevo svoje názory a postoje a placka je k vyjádření hudebních preferencí fajn,ale celkem přehlédnutelná.
Projekt ROCK MAX kára je skvělý nápad,mně by však více bodlo ROCK MAX kolo,protože to je můj hlavní dopravní prostředek.
Mnoho nových posluchačů přeje „Luciferka“.

03.09.2012 | patří do: ROCK MAX, galerka, top

Comments Closed