Galérka Na kole vinohrady Uherskohradišťska

cyklista

Přidejte se k nám a zahajme v sobotu 21. dubna spolu cyklosezónu! Registrace účastníků začne v 8:30 hod. na Masarykově náměstí. Po zahájení se odstartují jednotlivé trasy, vedoucí přes mikroregiony Uherskohradišťska i Uherskobrodska. Odpoledne bude pro malé a velké cyklisty i širokou veřejnost připravený bohatý kulturní program s losováním o „dojezdové“ ceny. Cyklisté mohou vybírat z pěti vyznačených tratí různé délky a náročnosti. Tři z nich jsou pojmenovány podle odrůdy vína typického pro danou oblast (Stezka Rulandského bílého, Muškátu moravského a Blatnického roháče), Stezka Velehradská a Stezka Za Moravú je určená hlavně rodinám s dětmi nebo méně náročným jezdcům. K otevírání cyklostezek se na Stezce Blatnického roháče připojí i účastníci z Uherského Brodu. Akci už tradičně připravuje Městské informační centrum v Uherském Hradišti, součást sdružení pro rozvoj cestovního ruchu Region Slovácko.

V Uherském Hradišti na startu bude také jeep ROCK MAX, u kterého si můžete vyzvednout přívěšek a dokonce i vyhrát nějaký dárek. Např. párem ponožek odměníme páreček (dvojici), který přijde oblečený do „rockmaxáckého“, tedy bude na sobě mít jakýkoliv kousek oděvu s logem rádia ROCK MAX. Takže pokud jste zajímavá dvojice a máte na sobě ROCK MAX šátek, nebo ROCK MAX triko, nebo jiné logo ROCK MAX, přijďte 21.4.2012 v 9 hodin k jeepu rádia ROCK MAX a získáte pár ponožek! Letos prostě jedeme ve dvojkách a hledáme zajímavé páry, dvojice a dvojníky.

Jestli se mezi ROCK MAXáky najdou i cyklo-fandové, můžou si napsat na email rockmax@rockmax.cz o cyklobalíček! Stačí do emailu přihodit tip na nějakou cyklotrasu, nebo svůj zajímavý cyklozážitek.

Další informace na www.uherske-hradiste.cz.

Vaše tipy na cyklotrasy:

„Minulý rok jsem byl dvakrát, na této akci a musím  všemi deseti doporučit. já byl loni na stezce tuším Rulandy bílé a jak jsem říkal parádní. Jen se nám tam stala jedna teď již úsměvná věc: protože jsme došli pozdě na předstartovní instrukce tak jsme se drželi pokynů z vytištěných map. Takže někde za Tupesama jsme v polích hledali sklep, který jak tušíte tam nebyl, tak jsme jezdili mezi soukromýma vinicemi a vyptávali jsme se lidí kolem, nikdo o ničem nevěděl, ženské na nás řvali kde to vlastně jsme, že takovým terénem jezdit nebudou! Takže jsme to vzdali a pokračovali dál…  Z toho plynou 2 rady:  1. buďte včas na startu a pozorně poslouchejte organizátory, 2. začněte pít až na posledním stanovišti, jinak vám pěkně ztuhnout nohy. To je ode mě asi tak všechno, tento rok pojedeme i s mou těhotnou přítelkyní stezku Muškátu moravského a moc se těšíme! ROCK MAXu a cyklistům zdar a sílu.. Michal inderka“

21.03.2012 | patří do: ROCK MAX, galerka

Comments Closed