Užijte si ROCK MAXáckého Zdenka

DSC_4818

Nejen, že Zdenka můžete slyšet téměř každé ráno na ROCK MAXu, ale je to taky „velký sportovec“. V sobotu od 11 hodin probíral s kapitánem FC Tescoma Zlín Romanem Dobešem mimo jiné i platy fotbalistů! A protože by měl mít správný fanda šálu svého klubu, tak jsme jich několik rozdali! Odpoledne si zašel s vámi fandit na zlínský fotbalový stadion Letná, kde se klub FC Tescoma Zlín utkal s FK Bohemians Praha, které domácí roznesli 3:0. Protože je to kluk šikovná zvládnul ještě Galavečer bojových sportů ve Vsetíně.

Po náročném sportovním víkendu musí všichni do práce. Máte super kolektiv? Tak proč si nezajdete s kolegy na U.D.O. do Hluku?! Stačí se domluvit, napsat e-mail (rockmax@rockmax.cz) nebo sms na 732 177 877 a můžete tam celá pracovní parta zajít. Hlavně nezapomeňte napsat vaše číslo do práce, naplňte auto a buďte ve středu všichni u telefonu!

A jestli vás víc než UDO baví Die Happy, můžete slyšet jejich zpěvačku Martu Jandovou na ROCK MAXu a kdo fakt bude chtít a napíše si, že „moc chce“ na rockmax@rockmax.cz, může zajít na jejich koncert zadara a třeba se s Martou i vyfotit!

04.11.2011 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed