Fandíme sportu! – rozhovor s kapitánem FC Tescoma Zlín, bojové sporty a další

Narodni_pohar_Morava_Vysoke_Myto

Rozhovor s fotbalisty FC Tescoma Zlín

Protože jsme velcí fanoušci sportů, tak jsme si na sobotu 5. listopadu pozvali kapitána týmu FC Tescoma Zlín Romana Dobeše. Jeho tým se totiž právě v sobotu utkal s Bohemians Praha. Utkání pro domácí znamenalo výhru 3:0!

Galavečer bojových sportů

Fandové boxu a bojových sportů, si na své přišli v sobotu 5. listopadu. V průběhu vsetínského Galavečera bojových sportů mohli fandit při desítce zápasů – kromě klasických boxerských soubojů byly k vidění i zápasy thajského boxu, K1, full contactu nebo stylu Oriental. Na soupisce se objevilo 11 mistrů ČR a 1 mistr Evropy!
V Kulturním domě ve Vsetíně v sobotu večer netekl jenom pot! Program Galavečera kromě sportu obohatila a náladu vám mj. pozvedla kapela Tři Opice Happy Music Band, ukázaly se překrásné ženy a večerem vás provázel kolega Zdenek Čík.

Fotogalerie 1. FC Slovácko vs. Slávia Praha

A jestli fandíte fotbalistům klubu 1. FC Slovácko, tak jste jistě byli podpořit domácí proti Slávii Praha v neděli 30. října. Zápas skončil 1:3. Nabízíme fotografie od Břetislava Šťasty.

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life

Od 10. do 13. listopadu bude probíhat v Brně Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life. Připraven je bohatý doprovodný program. Jeho součástí jsou veletrhy Bike Brno (zaměření na cyklistiku), Boat Brno (výstava lodí a vodních sportů) a Caravaning Brno (výstava karavanů a obytných automobilů). To všechno si můžete užít na brněnském výstavišti.

31.10.2011 | patří do: ROCK MAX

Comments Closed