Debustrol a Vypsaná Fixa

debustrol_(17)

V pátek 4.3. vystoupily v M klubu ve Valašském Meziříčí vsetínští RESCATOR, PORTA INFERI z Nového Jičína, kteří zároveň křitli své nové album Another world, jejimž kmotrem se stal Kolinss z hlavní kapely večera DEBUSTROL a čtveřici uzavřela spee-metalová SALAMANDRA. Tato metalová smršť se koná ve valmezu pravidelně a i tentokrát byly katakomby Žerotínského zámku narvané k prasknutí. Debustrol se do tohoto klubu rád vrací pro svou komorní atmosféru, tak věřme, že se tady zase brzo ukážou!

Sobotní večer 5.3. patřil ve valmezském M klubu pardubické skupině Vypsaná Fixa, která tady naposled vystoupila minulý rok na hudebním festivalu Špalíček. Fixa dala hned od prvního songu lidi do varu, který se asi v polovině koncertu vymknul kontrole a kapela měla co dělat, aby vůbec koncert dohrála. Každopádně se nezalekli ani hromady fanoušků, kteří poskakovali po pódiu a zkusili si i s kapelou zazpívat. Fanoušci si očividně koncert užívali a kapela jejich chování pojala také velmi přátelsky.

O report a fotky se postaral Ondra Kubíček! Pište nám i vy na rockmax@rockmax.cz, jaké byly koncerty, co jste navštívili!

Debustrol a další:

Vypsaná Fixa:

07.03.2011 | patří do: ROCK MAX, galerka

Comments Closed